Call of Duty Vanguard Bedava İndir (Ücretsiz Türkçe)

 Call of Duty Vanguard Bedava İndir (Ücretsiz Türkçe)
Okunuyor Call of Duty Vanguard Bedava İndir (Ücretsiz Türkçe)

Call of Duty Vanguard İndir bağlantıları arayanlar için 2021 yılında %100 çalışan ve her detayı profesyonel çevrilmiş oyun deneyimini yaşayabilirsiniz. Nasıl yapılır? cevabıyla yamayı güncel oyununuza entegre etmeye başlayın. Bir oyunu kendi ana dilinde oynamak hikaye ve temel kavramları daha iyi anlamamızı ve oyundan zevk almamızı sağladığı doğrudur. Fakat oyunun anadilini bilmiyorsak hiç anlamamaktansa Türkçe yama gibi kendi bildiğimiz dilde oynamak daha etkili olacaktır. Günümüzde bir çok popüler oyun ile ilgili Türkçe dil seçenekleri geliştiren amatör çeviriciler bulunuyor. Call of Duty Vanguard oyununun Türkçe dil desteğinin olmaması oyun sevenler için büyük bir kayıp oluyordu. Profesyonel çeviri işlemleri yapan bir ekip 2021 yılında %100 olarak bilinen oyunun tüm metinlerini çevirmeyi başardı. Aşağıda sizlere sunulan Call of Duty Vanguard İndir bağlantıları güncel tutulmaya devam edilecektir. Oyuna gelecek güncellemeler ve düzenlemelerden sonra tekrar güncellemeler yapılıp sizlere son sürüm dosyalarını sunmaya devam edeceğiz. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

Call of Duty Vanguard İndir

Call of Duty Vanguard isimli oyun Steam üzerinden satılan Bilgisayar (PC) oyunudur. Son zamanlarda hem ülkemizde hem de dünya genelinde popüler yayıncıların oynamasıyla tekrar gündeme geldi. Fakat oyunu oynayabilmek için oyunun ana dilini bilmemiz gerekiyor, böylelikle hem daha rahat oynuyor hem de kendimiz o dünyaya kolay adapte edebiliyoruz. Ama İngilizce bilmeyenler veya iyi bilmeyenler olarak bu tür oyunları muhakkak Türkçe Yama şeklinde oynamamız gerektiğini de unutmamak lazım. Call of Duty Vanguard dosyaları daha önceleri de paylaşılmıştır fakat bu yamaların hem eksik hem de başarısız çeviri olması oyuncuların hiç oynamamasına dahi sebep olabiliyordu.

Call of Duty Vanguard İndir
Call of Duty Vanguard İndir

Eğer herhangi bir hatayla karşılaşırsanız veya yapmakta zorlanırsanız bize muhakkak bildiriniz. Sizler için 2021 yılı boyunca içeriğimizi güncel tutmaya devam edeceğiz. Call of Duty Vanguard Türkçe oynanması için gereken tüm dosyaları sizlere yukarıda sunduk. Resmi bir dil seçeneğinin olmaması oyuncuların oyunu kendi dillerinde oynayabilmesi için bu tür ekstra dosyalar kullanmalarını sağlıyor. Türkçe Yama kullandığınızı anlamayacağınız tamamen profesyonel ekiplerce hazırlanan bu dosyalar ücretsiz olarak sunulmaktadır. Yabancı kaynakların ülkemizde Call of Duty Vanguard İndir adı altında sunduğu dosyalara da dikkat ediniz. İçerisine yerleştirdikleri zararlı yazılımlarla kişisel bilgilerinizi çalabilirler. Merak ettiğiniz ve aklınıza takılan her türlü sorunuzu cevaplayacağız. Şimdiden keyifli oyunlar dileriz.

Call of Duty Vanguard Sistem Gereksinimleri

  • MİNİMUM:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 8.1, 10 x64
  • İşlemci: Intel Core i3-530 (2 * 2930) or equivalent
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GT 440 (1024 MB)
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Call of Duty Vanguard Nedir? Türkçe Yama

Ödüllü geliştirici Gray Matter Interactive, dünya çapında 80’den fazla Yılın Oyunu ve 50 Editörün Seçimi ödülünü kazanan Infinity Ward’ın Call of Duty™ oyununun başarısını Call of Duty™: United Offensive™ ile takip ediyor. Bulge Muharebesi, Sicilya’nın işgali ve Kursk Muharebesi de dahil olmak üzere II.

Tanklarda, ciplerde, motosikletlerde, hatta bir bombardıman uçağında savaşın. Alev püskürtücüler ve konuşlandırılabilir makineli tüfekler gibi yeni silahlar kullanarak veya topçu saldırıları düzenleyerek karda ve yağmurda manganızla birlikte çalışın. Üç kampanyayı kapsayan 13 Yepyeni Tek Oyunculu görev. 11 heyecan verici yeni Çok Oyunculu harita ve Hakimiyet, Bayrağı Ele Geçirme ve Temel Saldırı dahil 3 yeni çok oyunculu mod.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın