Call of Duty: Warzone Sistem Gereksinimleri (Kaç GB?)

Call of Duty: Warzone Sistem Gereksinimleri (Kaç GB?)

Call of Duty: Warzone Sistem Gereksinimleri merak eden oyuncular için 2020 yılında güncel bir şekilde oyunu kurmanızı sağlayacak donanım birimlerini minimum ve önerilen olarak paylaşıyoruz.

Call of Duty Warzone ile bilgisayarlarda oynanabilecek ücretsiz bir hayatta kalma oyununu çıkaran Activision tüm oyun sevenleri heyecanlandırmayı ve sevindirmeyi başardı. Oyunu PC cihazlarınıza kurabilmeniz için cihazınızda olması gereken donanım birimlerinin örneklerini içermektedir.

Oyunu cihazlarınıza kurabilmeniz için gereken boş alan bilgisi ve sistem gereksinimleri ile ilgili önemli bilgileri aşağıda bulacaksınız. Daha önce Call of Duty: Warzone Animasyon Fragmanı yazımızda oyun henüz çıkmadan sızdırılan görüntülerle oluşturulan çok önemli bir görüntüyü sizlerle paylaşmıştık. Oyunu bilmeyenler bu videoyu izlemesini öneriyoruz.

Call of Duty: Warzone Sistem Gereksinimleri

Call of Duty: Warzone Sistem Gereksinimleri
Call of Duty: Warzone Sistem Gereksinimleri

Call of Duty: Warzone Sistem Gereksinimleri bilgilerini güncel olarak aşağıda sizlere hem minimum hemde önerilen olarak sunuyoruz. Kullandığınız cihazın oyunu hangi ayarlarda sorunsuz çalıştırabileceğini veya oyunu kaldırıp kaldırmayacağını bilemiyorsanız biz size yardımcı olacağız.

Yorum olarak kullandığınız bilgisayarın özelliklerini yazdığınız zaman sizin için Call of Duty: Warzone Sistem Gereksinimleri kontrolü yaparak oyunu oynamanız gereken en iyi ayarları söyleyeceğiz.

Minimum

Call of Duty: Warzone Minimum Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit veya Windows 10 64-Bit
  • İşlemci: Intel Core i3 4340 veya AMD FX 6300
  • RAM: 8 GB
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 2 GB / GTX 1650 4 GB veya AMD Radeon HD 7950
  • Depolama: 175 GB

Önerilen

Call of Duty: Warzone Önerilen Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64 Bit
  • İşlemci: Intel Core i5 2500K veya AMD R5 1600X
  • RAM: 12 GB
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 4 GB / GTX 1660 6 GB veya AMD Radeon R9 390 / AMD RX 580
  • Depolama: 175 GB

Call of Duty: Warzone Kaç GB?

Call of Duty: Warzone Sistem Gereksinimleri içerisinde belirtilen depolama alanı aslında oyun Kaç GB? sorusunu soranlar için bir cevap niteliğinde. Ücretsiz olarak sunulan yeni hayatta kalma oyununu bilgisayarınıza kurabilmeniz için ortalama 175 GB Boş Alan gerekmektedir.

8
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.