Çamlıca Vakfı Burs Başvurusu 2021

 Çamlıca Vakfı Burs Başvurusu 2021
Okunuyor Çamlıca Vakfı Burs Başvurusu 2021

Çamlıca Vakfı Burs Başvurusu 2021 için nasıl başvuru yapabileceğinizi ve daha sonrasında sonuçlarına ait detayları buradan takip edebileceksiniz. Bursa başvurma formu ve şartlarını da bilmeyenler buradan ulaşabilecekler. Eğitim ve öğretim yılının kaldığı yerden devam etmesiyle birlikte çeşitli kurumlar ve kuruluşlar burs başvurularını başlattılar. Çamlıca vakfı tarafından verilecek olan burs yardımından yararlanmak isteyenler anlattığımız şekilde başvurusunu gerçekleştirebilirler. 2021 yılında yapılacak olan tüm burslarla ilgili detayları da yine burada bulabileceksiniz. Aynı zamanda Çamlıca Vakfı Burs Başvurusu hakkında merak edilen soruları da cevaplayacağız. Eğer aklınıza kurcalayan bir sorunuz varsa aşağıdan yorum olarak yazmanız yeterli olacaktır. Daha sonrasında sizin sorularınız yorumlarda cevaplanacak. Başvuru esnasında herhangi bir sorun veya hatayla karşılaşırsanız bu durumu da bize bildirebilirsiniz. Büyük bir yüklenme olduğu zamanlarda sunucularda görülen kasmalardan dolayı işlemler yavaşlamaktadır. Bu son dakika gelişmelerini de yine bu sayfadan aktaracağız.

Çamlıca Vakfı Burs Başvurusu 2021

Burs başvurusu için gereken şartları yerine getirdiğinizden emin olunuz. 2021 yılındaki tüm burs başvuruları hakkındaki detayları güncel olarak bu sayfa içerisinde paylaşmaya devam edeceğiz. Eğer bildiğiniz farklı bir burs bulunuyorsa ve hakkında bilgi edinemiyorsanız bize bildirebilirsiniz. Çamlıca vakfı düzenlediği burs başvurusu için form doldurmanız yeterli olacaktır. Sizleri yönlendirdiğimiz sayfada bursla ilgili tüm detayları daha açık bir şekilde öğrenebileceksiniz. 2021 yılı boyunca içeriğimizi güncel tutarak sizlere en doğru bilgileri en hızlı şekilde sunmaya özen göstereceğiz.

Çamlıca Vakfı Burs Başvurusu 2021
Çamlıca Vakfı Burs Başvurusu 2021

Yukarıdaki bağlantı sizleri güncel olarak burs başvurusu yapmanızı sağlayacak olan forma ve aynı zamanda burs başvuru sonuçlarını görmenizi sağlayacak ekranlara yönlendirecektir. Burs, resmî ya da özel kurum ve kuruluşlar tarafından ihtiyaç sahiplerine karşılıksız olarak verilen maddi yardım ve destektir. Burslar özellikle öğrencilere verilir. Ayrıca ihtiyaç sahibi kişilere de verilmektedir. Hiçbir resmî ve özel kurum ve kuruluşun burs verme zorunluluğu yoktur. Bununla birlikte gerçek ya da tüzel kişilerin isteğine bağlı olarak verilir. Çamlıca vakfı burs başvurusu detayları aşağıda yer alıyor. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazmanız yeterli olacaktır.

Çamlıca Vakfı Burs Başvurusu 2021 Nedir?

Vakfımıza Burs Başvuruları 08-27 Eylül tarihleri arasında  online olarak yapılacaktır.

Çamlıca Kültür ve Yardım Vakfı Bursu’ndan Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisindeki Üniversitelerde Lisans ve Ön lisans eğitimi gören öğrenciler faydalanabilir.

Vakfımızdan geçen yıl burs alan öğrencilerin  08-27 Eylül tarihleri arasında başvuru güncellemelerini yapmaları zorunludur. (Güncelleme yapmayan ve / veya yapıp onay almayan öğrenciler herhangi bir belge gönderseler dahi dikkate alınmayacaktır).


İlk defa başvuru yapacak öğrencilerin “BURS BAŞVURUSU” butonundan başvuru yapmaları gerekmektedir. Vakfımızdan geçen yıl burs almış öğrencilerin “BAŞVURU GÜNCELLEME” butonundan bilgilerini güncellemeleri gerekmektedir. 

Formdaki tüm sorular doğru ve eksiksiz cevaplandırılmalıdır. Değerlendirme sırasında yapılacak araştırmada tespit edilen eksik ve yanlış bilgiler müracaatın geçersiz olmasına sebebiyet verecektir. 

Sitemizde ilan edilecek tarihler arasında burs verilmesi uygun görülen, yeni başvuru yapan  ve geçen yıl burs alan  öğrencilerin formda belirtmiş oldukları güncel ve aktif olarak kullandıkları e-posta hesaplarına gönderilmesi gereken belgeler hakkında bilgi gönderilecektir.

Burs başvuruları anne,baba,kardeş,arkadaş, tanıdık veya akrabanın   e-posta adresiyle yapılmamalı, öğrencinin kendisine ait aktif olarak kullandığı ve kullanmaya devam edeceği  e-posta adresiyle yapılmalıdır. 
(Yanlış e-posta adresleri , şifre unutma v.b. sebeplerden dolayı e-posta hesaplarını kullanamayan öğrencilerin burs hakları iptal edilecektir).
Formu mobil cihazlardan doldurmayınız. Bilgisayar üzerinden formu doldurunuz.

KİMLER BAŞVURU YAPAMAZ

  • Formasyon Öğrencileri
  • Açık öğretim öğrencileri
  • Uzaktan öğretim öğrencileri
  • Ücretli değişim programında bulunanlar
  • Yurt dışında eğitim gören öğrenciler
  • İlk ve Orta öğretim, Yüksek Lisans ve Doktora öğrencileri
  • Herhangi bir dersi başarısız olan öğrenciler
  • Öğrenim gördüğü sürede yüz kızartıcı bir eylemden dolayı disiplin cezası alanlar
  • Herhangi bir suçtan hüküm giyenler
  • Bursiyer adayının kendisi, annesi ve babası Anayasal düzene karşı  suçlardan  hüküm giymiş olanlar


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın