Camtasia Studio 8, 9 Full Yapma 2021

 Camtasia Studio 8, 9 Full Yapma 2021
Okunuyor Camtasia Studio 8, 9 Full Yapma 2021

Camtasia Studio 8,9 Programsız full yapma 2018 güncel keygen ve crack dosyaları indirebileceğiniz kapsamlı bir makale.

Aşağıda vermiş olduğumuz linkten Camtasia Studio 8 veya 9 u indirip bilgisayarınıza kurmanız gerekmektedir. Ardından aşağıda vermiş olduğumuz adımları izleyiniz.

Camtasia Studio 7,  8 ve 9 ful dowloand (indir) 2018, 2019 Güncel Crack. Bilgisayarda yaptığınız her şeyi anlık olarak kaydedip onları baştan sona düzenleye bilmenize olanak sağlayan yazılımların toplandığı basit ve kullanışlı arayüze sahip bir program. Yaptığınız videoları her türlü mecrada yayınlayabilir veya taşıyabilirsiniz.

İsterseniz kaydetmek istediğiniz videoda bilgisayar ekranınızın seçtiğiniz bölgesini kayıt edebilir ve ses dahil olmak üzere kendi görüntünüzü’de ekleyebilirsiniz. Video düzenlemelerinde dışarıdan ekleyebileceğiniz görüntüler, ses dosyaları’da mevcuttur.

Camtasia Recorder adına sahip özelliği ile piyasadaki diğer video çekme uygulama ve programlarından daha çok işlevsel olduğunu söyleyebilirim.

Camtasia Studio 8 ve 9 Full Yapma 2021

!!! Tüm bu işlemleri yaparken “İnternet Erişimini” kapatmanız gerekmektedir. !!!

  1. Bilgisayar : C:\ProgramData\TechSmith\Camtasia Studio 8  
  2. RegInfo adlı dosyaya sağ tıklayıp “not defteri ile aç” yazısına tıklayın.
  3. Not defteri ile açtığınız RefInfo dosyasının içerisinde yer alan tüm yazıları aşağıdaki yazılar ile değiştirin. KAYDEDİP ÇIKIN.

Camtasia Studio 8 İçin aşağıdaki kod:

[RegistrationInfo]
RegisteredTo=Any Name
RegistrationKey=KC2AC-ADZAM-CSWAW-NF6XZ-N56F8
ValidationData1=
ValidationData2=1
ValidationData3=1

Camtasia Studio 9 İçin aşağıdaki kod:

[RegistrationInfo] ValidationData3=1 RegistrationKey=AAM4U-AU5CC-CJHHC-CMFA9-CRM7D RegisteredTo= ValidationData1= ValidationData2=

Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra Regedit dosyasına sağ tıklayıp özelliklere bölümüne gidin ve oradan da güvenlik sekmesine tıkladıktan sonra düzenle seçeneğine basın. Orada yalnızca okuma adlı seçenek onaylı durumda olması gerekmektedir, diğerleri işaretliyse kaldırın ve uygulayın.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın