e
sv

Candy Crush Saga En Son Kaç Level

2499 Okunma — 28 Aralık 2019 21:49
Candy Crush Saga En Son Kaç Level
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Candy Crush Saga oyununda her zaman son level belliydi fakat yıllar geçti oyun geliştikçe gelişti şimdi oyunu oynayanların kafasında en son kaç level sorusu var.

Candy Crush Saga kaç bölüm diye soru sormak için çok geç kaldınız çünkü oyun geliştikçe son level sayıları artık gelen güncellemelerle birlikte açıklanmıyor. Bu tip popüler oyunlarda oyun içi satın alımların çok olmasından dolayı hiç bir yapımcı oyunu bitirmek istemez, fakat oyunculara bir hedef koyarlar.

Yabancı bir oyuncunun daha önce kimsenin göremediği bir seviye’de olduğunu iddia etti. Ulaştığı seviye diğer tüm oyuncuların aklında Candy Cursh Saga kaç level sorularını bir kere daha sordurmaya yetti bile.

Oyunun kaç bölüm olduğunu söylemek çok saçma olur çünkü her gelen güncelleme sonrasında bu level sayısı arttırılıyor. Fakat oyunu oynayanların arasında en yüksek seviyeye sahip oyuncu kim derseniz aşağıdaki buton aracılığı ile oyunun birincisini inceleyebilirsiniz.

Yukarıdaki bağlantı sizi oyunu oynayan ve en yüksek seviyedeki oyuncuya götürecek. Belki bu sayede Candy Crush Saga kaç bölüm sorusuna yanıt bulmuş olacaksınız.

Candy Crush Saga Sizce Kaç Bölüm

Candy Crush Saga Kaç Bölüm
Candy Crush Saga Kaç Bölüm

Yukarıda anlattığımız gibi Candy Crush Saga Kaç Bölüm bilemiyoruz, onun haricinde oyunda en son kaç level var buna ulaşan oyunun birincisini inceleyebilmeniz adına bir buton koyduk.

Candy Crush Saga Kaç Bölüm öğrenmek için bu soruyu bizim sizlere sormamız lazım. Herkes oyunda en son kaç seviyeye ulaştığını yazarsa kendi aramıza ne kadar ilerlemişiz öğrenebiliriz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Candy Crush Saga En Son Kaç Level