e
sv

Candy Crush Saga Hileleri (Tamamı)

2899 Okunma — 25 Aralık 2019 20:40
Candy Crush Saga Hileleri (Tamamı)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Candy Crush Saga Hileleri başlığı altında oyunda kullanılan ve en çok aranan tüm hile çeşitlerini inceleyerek sizlere anlatıyoruz. Zararları ve yararlarını öğrenerek gerçekten kullanmak isteyip istemediğinize karar vereceksiniz.

2019 yılında yalnızca teknoloji veya oyunlar ilerlemedi aslında bu yıl Candy Crush Saga gibi ünlü oyunlara ait hileleri piyasaya sürenlerin sayıları’da ilerledi. Hile sektörü aslında tamamen arz talebe dayanıyor özellikle mobil oyunların diğer platformlardan daha çok ilgi görmesi ile aşırı şekilde arttı.

2020 Yılında bizleri daha çok hile bekliyor olacak Candy Crush Saga ve diğer tüm popüler mobil oyunlar bunların hedefinde. Hile kullanımını tavsiye etmiyoruz dememize gerek yok yukarıdaki yazıları okuduysanız zaten kullanmamanız gerektiğini anlamış olmalısınız. Neden hile kullanmayalım diye soru soranların’da sorularına cevap verelim.

Candy Crush Saga 2019 Hileleri göz önüne aldığımızda piyasadaki tüm dosyaların içerisinde zararlı yazılımlara denk geliyoruz. Bazıları bu bir hile açıklardan yararlanıyor tabi’ki zararlı olacak fakat bizi etkilemiyor diye düşünebilir. Bu hayatta her şeyin bir karşılığı olduğu gibi hile programlarının veya dosyalarının’da bir karşılığı olacak elbet.

APK dosyaları veya farklı dosyalar, programlar aracılığıyla sunulan hileler aslında kişisel bilgilerinizi çalmak adına tasarlanıyorlar. Üzerinizden hiç bir haberiniz olmadan böyle bir sisteme dahil olmak istemezsiniz.

2019 yılında programsız adı altında sunulan Candy Crush Saga hilesi genellikle tarayıcı üzerinden yaptıklarını iddia eden sitelerden ibaret. Bu sitelerin amaçları’da yine kişisel bilgilerinizi çalmak veya size bazı şeyler yaptırarak üzerinizden kar elde etmek. Programsız hile olmaz, olduğunu iddia edenlere kesinlikle inanmayın.

Candy Crush Saga Hilesi

Candy Crush Saga Programsız Hilesi
Candy Crush Saga Programsız Hilesi

Candy Crush Saga Hilesi arayarak oyunda bir haksız rekabet yaratmaya çalışanlar oyun yönetimi tespiti ile ağır cezalara çarptırılabiliyorlar. Yani bir oyunda sonradan sıkılacağınız şekilde hilelere başvurduğunuz zaman iki kere düşünün. 2019 yılında Candy Crush Saga ekibinin aldığı karar ile hile kullandığı tespit edilen oyuncuları yalnızca bu oyundan değil diğer tüm oyunlarından uzaklaştırıyorlar. Bir oyunda hile kullanmaya çalışan diğer oyunlarda’da bunu dener.

Hile konuları hakkında daha önce defalarca farklı içerik hazırladık ve kullanmamanız gerektiğini sizlere anlattık. Candy Crush Saga gibi bir oyunda hile kullanmak isteyenlerin sayısını gördüğümüz zaman bunun içinde bir uyarı yazısı hazırlayıp oyuncuları bilgilendirelim dedik.

Bazı İnternet siteleri programsız hile yaptıklarını söyledikleri Candy Crush Saga oyununda aslında oyunculardan kendi elleri ile hesaplarının bilgilerini alıyorlar. Veya hiç bir şekilde çalışmayacak hile adı altında vaatleri ile oyuncular üzerinden çıkar elde ediyorlar.

2020 yılında hile adı altında dolandırıcılık yapanların sayısının artmaması adına yalnızca Candy Crush Saga oyuncularını değil tüm oyun sevenlerin bilinçlenmesi gerekiyor. Talebin artmasıyla bu sistemi yürütenler hem büyüyor hemde sayıları artıyor.

Candy Crush Saga Hilesi hakkında yazdığımız içerikten yola çıkarak kafanızda oluşan soru işaretleri varsa veya daha farklı sorularınız varsa aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz. Hepinize hilesiz ve keyifli oyunlar dilerim.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Yahya
  4 sene önce

  Çok teşekkürler reis devamkeee

  yorum beğen

Sıradaki içerik:

Candy Crush Saga Hileleri (Tamamı)