Cansel Dilara Kınalı Twitter ve TikTok Hesabı

 Cansel Dilara Kınalı Twitter ve TikTok Hesabı
Okunuyor Cansel Dilara Kınalı Twitter ve TikTok Hesabı

Cansel Dilara Kınalı Twitter ve TikTok hesabının fazla aratılmasıyla birlikte size resmi adresinin bağlantısını paylaşıyoruz. Paylaştığı videoları izleyebilir ve hesabıyla ilgili son dakika analizini buradan kontrol edebilirsiniz. Günümüzün en büyük ve en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarının başında gelen Twitter ve TikTok her gün yeni bir kişiyi ünlü etmeyi başarıyor. Araştırılmasına rağmen bulunamayan Cansel Dilara Kınalı isimli Twitter ve TikTok hesabı çok merak edilmeye başladı. Hesabın gerçek adresini bulamayanlar için aşağıda doğrudan bir bağlantı bıraktık. Aynı zamanda merak edenler için sosyal medya hesabına ait güncel analiz raporlarını da içermektedir. Paylaştığı videolarla ilgili fikir ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Cansel Dilara Kınalı Twitter ve TikTok

Cansel Dilara Kınalı isimli Twitter ve TikTok kullanıcısı paylaştığı videolarla herkesin ilgisini çekmeyi başardı. Sosyal medya hesaplarında “Cansel Dilara Kınalı” ismini kullanması onu bu şekilde tanımamızı sağlıyor. Kullanıcılar sebebini bulamadığımız bir şekilde fazla araştırmaya başlamış durumdalar. Bize gelen yoğun istek üzerine her ne kadar bir araştırma yapsak da bu sosyal medya hesabının ne den bu kadar merak edildiğini açıklayacak bir şey bulamadık. Herhalde sevenlerinin çok olması ve çektiği içeriklerin ilgi çekmesinden kaynaklandığını düşünüyoruz.

Cansel Dilara Kınalı İnstagram
Cansel Dilara Kınalı Twitter ve TikTok

Aşağıdaki yorum alanına “Cansel Dilara Kınalı Twitter ve TikTok hesabını neden araştırdığınızı yazabilirsiniz.” bu sayede biz ve bizim gibi düşünen binlerce kişiye bir cevap vermiş olursunuz. Sosyal medya hesapları da bulunan kullanıcının Twitter ve TikTok da takipçi sayısı her geçen saat artmaya devam ediyor. Genellikle paylaştığı videoların yorumlarını kapatması da dikkatlerden kaçmadı. Çektiği videolarla binlerce kişinin beğendiği başarılı içeriklerin sahibidir. Twitter ve TikTok uygulamasında ses dosyalarına uygun çekilen videolar oldukça popüler olmayı başarıyor. Ülkemizde bu uygulama sayesinde popüler olan yüzlerce insan bulunmaktadır. Son zamanlarda da ismini sık duymaya başladığımız Cansel Dilara Kınalı Twitter ve TikTok hesabı hakkında detaylı bir araştırma gerçekleştireceğiz.

Cansel Dilara Kınalı Twitter ve TikTok Hesabı Neden Araştırılıyor?

Ümraniye’de kanlı biten baba-kız kavgasının detayları ortaya çıkmaya devam ediyor.

Ümraniye Tantavi Mahallesi’nde ikamet eden ve özel bir bankada çalışan Mustafa Emre Kınalı (48), geçimsizlik yaşadığı eşinden bir süre önce boşandı. Çocuklarının velayetini alan baba, okul nedeniyle annelerinin yanında kalan 20 yaşındaki kızı Cansel Dilara Kınalı ve 9 yaşındaki oğlunu görmek için eski eşinin evine gitti.

Bir süre sonra Cansel Dilara Kınalı ve babası arasında bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine Cansel Dilara Kınalı babasını sırtından bıçakladı. Genç kız olayın ardından evden ayrılırken, ihbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

Ambulansla hastaneye kaldırılan Mustafa Emre Kınalı yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Kınalı’nın birlikte yaşadığı annesi, olayın ardından şu ifadeleri kullanmıştı:

“Kesinlikle bir tokat atma ya da başka bir şiddet olayı olmadı. Tamamen bir anlık tartışma büyüdü. Kızım sinir krizi geçirdi. Babası üzerine yürüyünce o da kendine hakim olamadı. Ben bıçağın, eski eşime saplandığını bile görmedim. Üstünü soyup yarasına baktığımız da omuzunda kan geldiğini gördük. Öldürmek amacıyla vursa, omuzundan mı bıçaklar insan. Hemen polisi ve acil sağlık ekiplerini aradık. Çok zaman geçmeden geldiler, acil bir şekilde müdahale ettiler ama maalesef yapılan tüm müdahaleler yetersiz kaldı. Muhtemelen kalp krizi geçirdi, zaten o kadar kan kaybı olmadı. Kızım kesinlikle masum, sonuç böyle olmamalıydı.”

Olayla ilgili inceleme başlatan Ümraniye İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Cansel Dilara Kınalı’yı yakalayarak gözaltına aldı. “Kasten öldürme” suçundan Kartal Anadolu Adliyesi’ne sevk edilen Cansel Dilara Kınalı tutuklanarak cezaevine gönderildi. Cansel Dilara Kınalı’nın 5 adet suç kaydı olduğu da öğrenildi.

Hayatını kaybeden Mustafa Emre Kınalı’nın cenazesi bugün Üsküdar’daki Karacaahmet Camii’ne getirildi. Cenazeye Mustafa Emre Kınalı’nın eşi ve çok sayıda aile yakını katılırken, öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Kınalı’nın cenazesi Çengelköy Mezarlığı’na defnedildi.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın