CapCut Lucky Prada Efekti Nasıl Yapılır? (Link)

 CapCut Lucky Prada Efekti Nasıl Yapılır? (Link)
Okunuyor CapCut Lucky Prada Efekti Nasıl Yapılır? (Link)

Capcut Lucky Prada efekti nasıl yapılır? bilmeyenler için detaylarıyla nasıl yapıldığını anlatıyoruz ve efekti hızlı yapmanızı sağlayacak olan kısa yol bağlantısını paylaşıyoruz. Tek tıklamayla fotoğraflarınızı Lucky Prada efektine bürüyebilirsiniz. Videolarınıza veya Fotoğraflarınıza verebileceğiniz Video Yavaşlatma efekti için CapCut uygulamasında yapmanız gerekenler biraz karmaşık gibi gözüküyor. Henüz bu efektle ilgili yerli kaynaklar bir paylaşımda bulunmamış durumdalar. Fakat yurt dışında popüler olan efekt ilgi çekici olduğu kadar çok da kullanışlı. Yakın bir zamanda ülkemizde de popüler olacağını düşünerek şimdiden CapCut üzerinden Sarkaç efektini nasıl yapabileceğinizi anlatmak istedik.

CapCut Lucky Prada Efekti Nasıl Yapılır?

CapCut Lucky Prada Efekti için aşağıda verdiğimiz kısa yol bağlantısına tıklayarak uygulamadaki efekti hemen video veya fotoğraflarınıza hızlıca uygulayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken size sunulan bağlantıdan uygulamaya geçiş yapmak olacak. Ardından uygulamanızdan Lucky Prada efektini koymak istediğiniz videonuzu seçmeniz yeterli, sonrasında efektin uygulandığını göreceksiniz. Genellikle ayarları nasıl düzenleyebileceğinizle ilgili bilgiler paylaşılmaktadır. Fakat düzenlemeleri nasıl yapıldığını diğer efektlerden de bildiğinizi varsayarak bu efekte otomatik geçişin anahtarını sunmak istedik.

CapCut Sarkaç Efekti Nasıl Yapılır?
CapCut Lucky Prada Efekti Nasıl Yapılır?

Yurt dışında son zamanlarda popüler olan videolarda kullanılan Lucky Prada efektini sizde uygulamak istiyorsanız yukarıdaki buton bunu sağlayacak kısa yolu oluşturmaktadır. Siyah ve filtrelerin ahengi içerisinde uyguladığınız her videonun ve fotoğrafın güzelleştiği Lucky Prada efekti ülkemizde de yayınlaşmaya başladı. CapCut uygulaması üzerinden Android ve İOS cihazlarınız aracılığıyla rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

CapCut Nedir?

CapCut, kaliteli videolar oluşturmanıza olanak sağlayan ücretsiz hepsi bir arada bir video düzenleme uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde çok kaliteli içerikler çıkarabilirsiniz. Kaliteli içerikler sizin sosyal medyadaki kalitenizi gösterir. Video düzenleme programı kullanmak sosyal medyada bulunan içeriklerinize önem veriyorsunuz demektir. CapCut ekle, çıkar olayı’nın dışında birçok da efekt ve geçiş özelliğine sahiptir.

CapCut kullanarak videolarınıza küçük resim ve yazılar ekleyebilirsiniz. Renk ayarı yapabilir ve ekleme çıkarma yapabilirsiniz. Bu tarz özellikleri bedava sunulması inanılmaz bir özellik olmuş. Uygulamayı kullanmak çok basit. Yapmanız gereken tek şey uygulamayı kurduktan sonra düzenlemek istediğiniz video ve videoları albümünüzden çekmeniz olacaktır. Sonrasında düzenleme işlemine başlayabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın


VOZOL