CarX Street Mobile İOS İndir (Son Sürüm)

 CarX Street Mobile İOS İndir (Son Sürüm)
Okunuyor CarX Street Mobile İOS İndir (Son Sürüm)

CarX Street Mobile İOS İndir ile 2022 yılında oyunun son sürüm dosyalarını uygulama mağazalarından nasıl indirebileceğinizi açıklıyoruz. Android işletim sistemli telefonlarınızda Vietnam sokaklarında araba kullanma fırsatı doğdu. CarX Teknolojileri, LLC tarafından geliştirilen simülasyon oyununda gerçekçi bir sistem hakim. Şu ana kadar CarX Street sadece PC sistemleri için duyurulmuştu. CarX Drift Racing Online, hem Xbox hem de PlayStation için konsol bağlantı noktaları aldı, ancak Nintendo Switch değil. CarX Drift de bir mobil uygulama olarak başladı ve aynısı CarX Drift 2 için de geçerli. Dolayısıyla, CarX Street, CarX Tech tarafından piyasaya sürülen ve mobil bir oyun olarak başlamayan ilk oyun olacak.

CarX Street’i ön sipariş verebileceğiniz tek yer PC için Steam üzerinden . Henüz bir fiyat listelenmedi, bu yüzden tek yapabileceğiniz onu istek listenize eklemek. Bunu yaparsanız, oyunun yaklaşık dokuz ay içinde kilidinin açılacağı, yani bir betanın Ağustos 2022’ye kadar kullanıma sunulması gerektiği belirtiliyor. CarX Street Mobile İOS İndir seçeneklerinde verdiğimiz dosyalar Google Play Store olan resmi oyun dosyalarını içermektedir. Amacımız oyunu bulamayan veya uygulama mağazalarından indiremeyenlere yol göstermek.

CarX Street Mobile İOS İndir

CarX Street Mobile İOS İndir sayesinde oyunun en güncel dosyalarını cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. 2022 yılı boyunca güncellemeye devam edeceğimiz bu yazımızda istediğiniz her an Android işletim sistemine sahip mobil akıllı cihazlarınıza oyunu indirip oynayabileceksiniz. Başlangıçta Kasım 2021’de piyasaya sürülmesi planlanan CarX Street, 8 Eylül 2022’ye neredeyse bir yıl ertelendi. Şimdi, CarX Street ikinci kez ertelendi .CarX Street, 15 Aralık 2022’de dünya çapında piyasaya sürülecek. Geliştiriciye göre, “PC versiyonunu hazırlamak için daha fazla zamana” ihtiyacı var.

CarX Street Mobile APK İndir
CarX Street Mobile İOS İndir

Yabancı kaynaklar ülkemizde ilgi gören oyunlarla ilgili bazı illegal çalışmalar düzenliyorlar. Artık hırsızlık çeşitleri eskisi gibi değil, teknolojinin gelişmesiyle birlikte yeni nesil hırsızlıklar çoğalmaya başladı. Telefonlarınızdaki bilgileri ele geçirip sizi dolandırmak isteyenlerin sayısı oldukça yüksek. Bu suç ülkemizde oldukça ağır cezalara çarptırılsa da yabancılar başka ülkeden bizim ülkemizdeki oyuncuları dolandırmaya çalışabiliyorlar. CarX Street İOS adı verilen dosyaları piyasaya yaydıktan sonra bunları oyuncuların indirmeleri gerekiyor. Bu dosyaları cihazlarına indirenlerin başta banka hesap bilgileri olmak üzere tüm kişisel bilgilerini ele geçiriyorlar.

CarX Street Mobile İOS

CarX Street Mobile İOS dosyalarını yüklerken kesinlikle son sürüm olduğundan emin olun. Son sürüm olmayan oyun dosyaları oyunu çalıştıramaz. Sürekli olarak oyuna gelen güncellemelerde yeni arabalar, eklentiler ve görülen hatalar giderilmektedir. İndireceğiniz eski bir İOS dosyası oyunun doğru çalışmasını engeller.

CarX Street Mobile İndir

CarX Street Mobile oyununu indir ile dilediğiniz cihaza yükleyebilirsiniz. Android ve İOS işletim sistemlerinde oyun oynanabilmektedir. Aynı zamanda emülatör programı ile bilgisayar üzerinden de oynayabilirsiniz. Şuanda 1.2.9 olan son sürüm dosyaları yakın zamanda gelecek güncellemeler ile yükselecektir.

CarX Street Mobile Son Sürüm İOS İndir

CarX Street Mobile Son Sürüm İOS İndir, tamamen yeni grafiklere sahip tamamen yeni bir versiyon olduğu söylenebilir. Pek çok ilginç özellikle birlikte, birçok hatanın üstesinden gelir, en yüksek FPS performansını elde etmek için optimize edilir ve geliştirilir. CarX Street, Vietnam’da 29 kişilik Hyundai County, 16 kişilik Ford Transit, Toyota Hiace gibi en popüler otomobillerle Vietnam’da gerçek bir küçük ve orta boy binek otomobil sürücüsünü deneyimlemenizi sağlayacak., … CarX Street İOS kırsalındaki tipik bir Kültür Köyü’nden esinlenilmiştir. Şehirde büyük bir ARAÇ PARTİSİ bulunmaktadır. Yolda birçok dinlenme yeri, kırmızı ışıklar, hız kameraları var. Tanıdık Vietnam lezzetini taşıyan birçok reklam panosunun olduğu bir otoyol …
Car Simulator Vietnam, Truck Simulator Vietnam, Bus Simulator Vietnam gibi önceki oyunlardan deneyim ve mükemmellik biriktirmek için CarX Street İOS en mükemmel oyun olduğu ve Vietnam’daki tek yolcu sürüş oyunlarının üretildiği söylenebilir. ve CarX Teknolojileri, LLC tarafından dağıtılmaktadır.

CarX Street Mobile Son Sürüm APK İndir
CarX Street Mobile Son Sürüm İOS İndir

CarX Street Mobile İOS İndir en önemli özelliklerinden bazıları şunlardır:

– Yağmurlu hava sistemi, otomatik gündüz ve gece döngüsü süresi.
– Daha gerçekçi işaretler, yol işaretleri, sokakların, ağaçların ve evlerin 3B modelleriyle tamamen yeni grafikler.
– Trafik polisi kırmızı ışıkta geçtiğinizde, hız yaptığınızda, …
– Otogar ve gişede otomatik barlar bulunmaktadır. Ücret gişesinden geçerken biletler satın alınmalı ve ödenmelidir.
– 40’tan fazla boya rengi, yaklaşık 20 tip tekerlek lazang tekerleği ve her araç türü için kask, bayrak, araba asistanı gibi onlarca aksesuarla araçları yükseltmek için bir GARAGE sistemi var …
– Yeni esnek plaka değiştirme sistemi, plakanın arka plan rengini, numara rengini, boyutunu ve yazı tipini, özellikle de plakadaki ülkelerin bayrağını değiştirebilir.
– Bonus sistemi, Seviye ve EXP, Kat edilen Km doğru şekilde yeniden hesaplanır.
– Araba kontrol düğmesi sistemi tamamen bir açma / kapama düğmesi ile değiştirildi, bükülüyor, gerçek hayata çok benziyor.
– Sinyal lambası ve yağmur düğmesi gerçeğe çok benzer şekilde yukarı ve aşağı yerleştirilebilir.
– 12’den fazla farklı dili destekler.
– Yüksek performanslı aynalar, trafik araçları dahil MAP’deki tüm manzarayı net bir şekilde görebilir.
– Yağmur sileceği, ön cama düşen yağmur damlalarını temizlemek için çok pratiktir.
– Araba farları daha parlak ve daha gerçekçi, yol geceleri net bir şekilde görülebiliyor.
– AI trafik aracı fiziksel olarak sorunsuz, akıllıca hareket eder, oyuncunun arabası öndeyken sireni otomatik olarak çalar, bir engel tespit ettiğinde otomatik olarak durur, …
MAP, geçiş yolları, engebeli arazi yolları, tehlikeli ahşap köprüler, otoyollar, kırsal yollar, şehir yolları, … gibi çok çeşitlidir.
– MP3 çalar özelliği, çok göz alıcı müzik efektlerine göre SPEAKER vuruşunu açabilir.
– Arabanın kapısını değiştirmek, bagaj bölmesini açmak, …
– Akıllı telefon ile uzaktan araç kilitleme özelliği.
– Yolcu taşımak, arabada bagaj …
– El frenini çekin ve bırakın.
– Gerçek arabalara benzeyen 3 farklı trompet modu ile arabanın direksiyon simidindeki korna, örneğin siren, sarı arı kornası, …
– Mini MAP, GPS navigasyon haritası var
– Motoru kapatın, motoru çalıştırın, sinyal, flaş, farlar, kabindeki LED ışıklar, …
– Kabinde esnek oturma pozisyonu değişikliği.
– 3 modla kontrol kolay ve sezgiseldir: direksiyon simidi, klavye, eğim sensörü
– 2 moda ihtiyacınız var: Kat sayısı ve otomatik
– Reklamsız
– Yüksek performans
– Oyunu kaydedin.
– Oyunda fotoğraf çekin ve bunları sosyal ağlarda paylaşın

CarX Street Mobile İOS İndir 2022 yılında yolcu sürücü oyununun en çok beklenen versiyonu olduğu söylenebilir. Gece sokak yarışı dünyasına dalmaya hazır mısınız?, Direksiyona geçin ve yoğun şehir sokaklarından sarmal dağ yollarına ve büyüleyici sahil otoyollarına kadar büyük şehri ve çevresini keşfedin.
Drift, hız, trafik; en iyi ol ve gerçek ağ yarışlarında diğer oyunculara meydan oku.
“CarX Teknolojisi” tarafından sunulan otomobil fiziğinin tüm potansiyelini ortaya çıkarmanıza yardımcı olacak ayrıntılı ayar seçenekleri sayesinde hayalinizdeki otomobili oluşturun.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın