Cities Skylines Türkçe Yama 2020

 Cities Skylines Türkçe Yama 2020
Okunuyor Cities Skylines Türkçe Yama 2020

Cities Skylines Türkçe Yama 2020 ile oyunun her yönüyle tamamen kendi dilinizde oynayabileceksiniz. Eksik, yanlış ve yetersiz çeviriler ile kıyaslamayın. Korona virüsü yüzünden hem kendi hemde çevremizin sağlığı için alınan tedbirler doğrultusunda evlerde duruyoruz. Evde olduğumuz zamanlarda’da can sıkıntısını gidermek, eğlenmek ve kafa dağıtmak adına oyun oynamak cazip geliyor. Cities Skylines Türkçe Yama ile 2020 yılında oyunun tadını çıkarmak isteyenler için bir içerik hazırlamak istedik.

Yerli kaynaklarda konuyla ilgili içerikler olsa’da hepsi eski olduğundan dolayı insanlar 2020 yılında yeni içerikler arıyorlar. Türkçe Yama dosyalarının zamanla eskimesi ile oyuna gelen güncellemeler sonrasında çok eksiklik oluşturuyor. Cities Skylines oyununu %100 Türkçe Yama ile oynamak isteyenlerde çeşitli ücretler vererek satın almak yerine ücretsiz kaynakları kullanmayı tercih ediyorlar.

Daha önce 150’den fazla oyuna profesyonel çeviri desteği veren ekibin ricası ile içeriğimizi güncelleme gereği duyduk. Cities Skylines oyununda noktasından virgülüne kadar ve profesyonel şekilde Türkçe Yama hazırlanmış bulunuyor. Bunun için bir ücret ödemenize gerek yok.

Cities Skylines Türkçe Yama

Cities Skylines Türkçe Yama ile ilgili yukarıda konuyu açıklayacak ön bilgileri vermiş bulunuyoruz. Evet daha önce bir çok oyuna profesyonel şekilde Türkçe Yama hazırlamış ekip şimdi’de Cities Skylines için bir çalışma düzenledi. %100 bitirilmiş şekilde tamamen ücretsiz olarak oyunculara sunuyorlar.

Cities Skylines Türkçe Yama
Cities Skylines Türkçe Yama

Bu işi profesyonel olarak yapmayanlar metin dosyalarına erişerek oyun Google Çeviri gibi basit şekilde Türkçeleştirmeye çalıştıklarını çok gördük. Fakat bu ekip dil bilgisi yüksek olduğundan dolayı dilimize en uygun ve anlaşılır şekilde çevirmişler.

Cities Skylines Türkçe Yama 2020 en yeni ve hiç bir yerde bulamayacağınız şekilde sizlere sunuluyor. Ücretsiz olarak sunulan bu yama çok yakın bir zamanda eklenmiş olacak. Tek tıkla cihazlarınıza yükleyerek kurulum işlemini’de basit bir şekilde Steam üzerinden gerçekleştirebileceksiniz. Ayrıca oyunu Steam üzerinden yüklememiş olanlarda dosyalarda değişiklikler yaparak Türkçe Yama paketinden yararlanabilecekler.

Sormak istediğiniz her türlü soruyu, fikirlerinizi ve düşüncelerinizi aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz. Cities Skylines Türkçe Yama ile ilgili 2020 yılında özel istekleriniz veya şikayetleriniz içinde aşağıdaki yorum kısmını kullanabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın