Clash of Clans 2019 Hile Çeşitleri Neler?

 Clash of Clans 2019 Hile Çeşitleri Neler?
Okunuyor Clash of Clans 2019 Hile Çeşitleri Neler?

Clash of Clans Hile 2019 oyunu aktif olarak oynayan mobil oyun sevenlerin en çok arattığı kelimeler arasında yer alıyor. Peki Clash of Clans oyununda oyuncular neden hile kullanmayı tercih ediyor ve ne çeşit hileler kullanıyorlar tüm bunları araştırıp bir araya getirdik. Android ve İOS işletim sistemli mobil cihazlarda milyonlarca kullanıcısı bulunan savaş ve strateji oyunlarının temsilcisi olmayı başar bu yapım son zamanlarda adını hileler ile zedelemeye başladı.

Oyuna başladığımız zaman bize verilen o küçük ve sıcak köy bir kaç gün sonra oyunun bizde yarattığı hırs ile büyütmeye ve diğer köylere korku salacak düzenlemeler yaptırtıyor. Clash of Clans oyununu popüler yapan oyunun diğer oyuncularla konuşmamızı sağlaması ve klan sistemi ile arkadaşlarımızla yardımlaşarak daha hızlı büyümemize izin vermesi gibi bu sektörde ilk olan yenilikleri bu günlere getirdi.

Clash of Clans Hileleri kullanan oyuncular oyun içerisinde tespit edilemediği için bu tür hilelerin kullanımı oldukça yaygınlaştı ve bir kaç yılda çeşitli zorluklarla yapılan köyler hile kullanan oyuncuların bir kaç ay içerisinde o düzene gelmeleriyle yıkımlar başladı.

Oyun içerisinde yapıları geliştirirken bazen günler, haftalar sürebiliyor veya bunları hızlandırmak için elmas kullanmaya kalksak çok yüksek paralar istiyor o yüzden çoğu oyuncu oyuna para yatırmak veya beklemek yerine elmas hilesi gibi çeşitli farklı yollar arıyor.

Yeşil taşların değerini oyunu oynayan oyuncular çok iyi bilirler, ilk başladığımız zamanlarda verilen hediyeler ve görevlerden kazandıklarımızı çok rahat kullanabilirken ilerleyen zamanlarda önemini öğrenip saklamaya ve biriktirmeye başlıyoruz.

Clash of Clans Hileleri

Clahs of Clans Hileleri kullanımının artmasındaki en büyük etkenlerden bir tanesi ceza sisteminin yetersiz olması ve oyun içi geliştirmelerin ilerleyen seviyelerde çok zorlaşmasından kaynaklanıyor. Clash of Clans oyuncuları bir kaç yıl önce oyuna para yatırırken 2019 ekonomimizin bozulmasıyla birlikte oyuna para yatırmamaya ve hile kullanmaya başlandı.

Clash of Clans Hile
Clash of Clans Hile

Daha hızlı yükselmek ve rakip oyuncularda daha iyi bir köye sahip olmak için oyuncuların sıklıkla kullandığı ve en çok aranan hile çeşitlerinden bahsedeceğiz.

Altın Hilesi

Clash of Clans oyuncuları 2019 yılı içerisinde yapılarını daha kuvvetlendirmek ve geliştirmek adına kullandığı altın hilesi yüzünden oyun sistemi tarafından ceza almasalar bile indirdikleri dosyalar sayesinde kişisel bilgilerini çaldırıyorlar.

Clash of Clans altın hilesi kullanan oyuncular genellikle oyuna yeni başlayan oyunculardan ziyade köyleri büyümüş ve gelişmiş oyuncuların kullandığı bir hile. Köy binası veya diğer yapıları geliştirmek için istenen yüklü altınları yağmalayarak kazanamadığınız zamanlarda bu tür hilelerden medet ummak biraz tehlikeli olabiliyor.

Elmas Hilesi

Clash of Clans Elmas Hilesi oyuna yeni başlayan veya yıllarca oynayan oyuncular dahil olmak üzere her oyuncuyu kapsayan bir kitleye sahip. Bu tür hileler yardımıyla oyunda çok daha hızlı ilerlemek ve büyümek mümkün.

Clash of Clans Elmas Hilesi gibi hiç bir hileyi kullanmayan oyuncu sayısı’da çok fazla bir oyun oynuyorsak ve o oyundan zevk almak istiyorsak bu tür şeyler kullanmadan kendi emeğimiz ile bir yerlere gelmemiz gerekiyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın


VOZOL