Clash of Clans 8. Seviye Köy Düzeni: En İyi Savunma 2022

 Clash of Clans 8. Seviye Köy Düzeni: En İyi Savunma 2022
Okunuyor Clash of Clans 8. Seviye Köy Düzeni: En İyi Savunma 2022

Clash of Clans 8. Seviye Köy Düzeni: En İyi Savunma, arayanlar için 2022 yılındaki hile gibi görebileceğiniz en iyi düzeni sizlerle paylaşıyoruz. Bu sayede köyünüze saldırmak isteyenler, hiç tahmin edemeyecekleri bir savunmayla karşılaşacaklar. Clash of Clans şahsen oynadığım bir mobil oyun. Aslında bu oyun oldukça eski bir oyun, zaman ilerledikçe yeni seviye köy binaları geldi. 8. Seviye Köy Düzeni: En İyi Savunma neden önemli hep beraber bakalım.

8. Seviye Köy Düzeni: En İyi Savunma

8. seviye belediye binasına ulaşmak aslında çok önemli çünkü okçu kraliçe isimli kahramanı bu belediye binası seviyesinde alıyorsunuz. Kara iksir depolarınız genişliyor. Oyun X yayları’nı ilk olarak bu belediye binası ile veriyor.

CoC 8. Seviye Köy Düzeni Yapılırken Nelere Dikkat Edilmeli?

CoC 8. Seviye Köy Düzeni Yapılırken Nelere Dikkat Edilmesi gerekenler çok spesifik ayrıntılardır. Öncelikle yeni ve güzel X yaylarınızı ve tesla kulelerinizi ve kahramanlarınızı belediye binası çevresinde toplayın bu sayede 3 yıldız vermezsiniz. Özellikle Tuzakları stratejik noktalara yerleştirebilirsiniz. Örnek olarak duvar dizerken boşluk bırakıp boşluğa bomba dizmek gibi. Niyetiniz kupa kasmak ise depolarınızın canı çok fazladır, savunmaların önüne koyarak savunmalarınızın daha uzun süre dayanmasını sağlayabilirsiniz.

Clash of Clans 9.Seviye Köy Düzeni
Clash of Clans 8. Seviye Köy Düzeni

Niyetiniz Farm yapmak ise ne yaparsanız yapın depo ve tolayıcılarınızı içeride tutun ve onlara düşman yaklaştırmayın. Köy binasını bu durumda bile çok dışarıda tutmanızı tavsiye etmem yanına savunma koymanızı öneririm.

Clash of Clans 9.Seviye Köy Düzeni
8. Seviye Köy Düzeni: En İyi Savunma

Clash of Clans Köy Düzeni Ne İşe Yarar?

8. Seviye Köy Düzeni: En İyi Savunma uyguladığınız yönteme göre köyünüzdeki gerekli yapıları ayakta tutacak şekilde savunma yapar. Yapılan savunma gerek karşıdaki oyuncunun sizden kupa kazanmasını önler. Gerekse de toplayıcılarınızı savunarak altın ve iksiri daha hızlı biriktirmenize yardımcı olur. Temelde ki amaç neden eskiden şehirlerin etrafına belli şekillerde kale surlar dikilirdi veya top ve silahlar neden belli bir algoritmaya göre yerleştirilirdi ile aynı mantık. Bu mantık ise köyünüzü savunmak.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın