e
sv

Clash of Clans Altın Bilet Hilesi ve Kodları

4691 Okunma — 28 Aralık 2019 20:54
Clash of Clans Altın Bilet Hilesi ve Kodları
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Clash of Clans Altın Bilet Hile Kodları yazımız içerisinde oyun içerisinde daha fazla ganimet ve avantajlar kazanmanızı sağlayan eşyanın büyüsünü bozuyoruz.

2019 Yılı bitiyor ve 2020 yılına giriyoruz fakat hala Clash of Clans oyuncuları Altın Bilet sahibi olabilmek için oyuna para yatırıyor veya oyun içerisinde çok yüksek emek harcıyorlar, altın bilet hilesi veya kodları ile bunu daha kolay kazanabileceğini düşünenler’de var.

Tabi’ki bir oyunda hile kullanmak çok büyük bir risk anlamına gelir. Oyunda daha hızlı gelişmek veya rakip oyunculardan daha az emek harcayarak önlerine geçmek haksız rekabet ortamı oluşturacağı için hile kullanımı yasak sayılır. Bu içeriği oluşturma sebebimiz size yerli kaynaklardan bulamayacağınız önemli bilgileri vermek ve bu konuda sizleri uyarmak.

Clash of Clans oyuncuları son zamanlarda Altın Bilet Hilesi veya Kodları aramak adına cihazlarını riske atıyorlar. Sözde bahsedilen bu vaatler ile oyuncuların akıllı cihazlarına dosyalar indirmelerini istiyorlar. Bu dosyalar içerisinde gizli olan zararlı yazılımlar ile oyuncuların kişisel bilgilerini çalıyorlar. Altın Bilet Kodu verdiği iddia eden sitelerin’de oyunculara çeşitli kurallar koyarak prim kasmayı hedefliyorlar.

Yazı Başlıkları:

Clash of Clans Altın Bilet Hilesi

Clash of Clans Altın Bilet Hilesi
Clash of Clans Altın Bilet Hilesi

Clash of Clans Altın Bilet Hilesi adı altında yerli ve yabancı kaynaklardan telefonlarınıza indirdiğiniz dosyaların yalan olduğunu unutmayın. Bu paylaşımı yapanlar kişisel bilgilerinizi çalmak adına APK dosyaları içerisine zararlı yazılımlar koyuyorlar. İnternet sitesi üzerinden CoC Altın Bilet Hilesi yaptığını iddia eden siteler ise oyuncu bilgilerinizi çalmak adına bu sistemi kuruyorlar.

Clash of Clans oyuncularını bilgilendirmek ve Altın Bilet Hilesi adı altında piyasaya yayılan bu zararlı yazılımlar hakkında uyarmak adına içerik üretilmiştir. Bu yazılımlara inanan ve güvenen oyuncular hem oyundan cezalandırılıyorlar hemde hesaplarının çalınmasına vesile oluyorlar. CoC Altın Bilet Hilesi adı altında hiç bir kaynağa inanıp güvenmeyin.

Altın Bilet Kodları

Clash of Clans oyununda hediye kodlarını herkes çok sever oyunda oyuncuların fazla ganimet ve avantajlar kazanmasını sağlayacak Altın Bilet Kodları kulağa çok cazip geliyor. 2019 – 2020 sezonunda oyuncuların daha bilinçli bir şekilde oyunu oynamaları ve sunulan bu tür şeylere inanmamaları adına yazılmıştır.

Clash of Clans Altın Bilet Hilesi oyunculara hangi sebepler yüzünden sunulduğunu yukarıda size anlatmıştık, Altın Bilet Kodları yine aynı amaca hizmet etmek adına piyasada yayılan bir dolandırıcılıktan ibaret. İnternet sitelerinin yayınladığı kodu oyun içerisinde kullanarak hiç bir şey elde edemezsiniz. Tüm kodlar tamamen sahtedir ve tehlikelidir. Oyuna para yatırarak veya oyuna emek harcayarak hesaplarınızı geliştirmenizi tavsiye ediyoruz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Arzu
  2 sene önce

  Bu oyun güzel ben hile istiyorum

  yorum beğen

Sıradaki içerik:

Clash of Clans Altın Bilet Hilesi ve Kodları