Clash of Clans APK Yeni Sürüm 2020

 Clash of Clans APK Yeni Sürüm 2020
Okunuyor Clash of Clans APK Yeni Sürüm 2020

Clash of Clans APK yeni sürüm 2020 yılındaki en son ve güncel dosyalarını Android cihazlarınıza indirin. Oyunu sorunsuz ve kusursuz oynayabilmeniz için. İnternet’de çok paylaşılmaya başlanan Hileli APK dosyaları yerine oyunu uygulama mağazalarından yüklerken sorun yaşayan oyuncular için gerçek bağlantıları sunuyoruz. Aynı zamanda Clash of Clans APK ile ilgili yaptığımız araştırmaların sonuçlarını sizlere aktaracağız. Çok önemli bilgilerin yanı sıra oyuncuların dikkat etmesi gereken uyarılarımız’da olacak.

Otobüse bindiğimizde, bir yerde otururken veya evde can sıkıntısı halinde kafamızı dağıtacak ve zaman geçirmemizi sağlayacak mobil oyunları çok seviyoruz. Clash of Clans kurduğu evrenle oyuncuların tüm bu isteklerini karşılıyor ve fazlasını veriyor. Günde ortalama 2 saat kadar oynayarak ilerleme kaydedebileceğiniz oyunu aynı zamanda günün dilediğiniz saati giriş yaparak eğlenebilirsiniz. Oyunun içerisindeki rekabet ortamı ve sizin köyünüzün hedefleri oyuna olan bağınızı güçlendiriyor.

Helsinki ve Finlandiya merkezli oyun şirketi Supercell tarafından geliştirilen CoC gerçek zamanlı, freemium, çevrim içi mobil strateji oyunudur. 2 Ağustos 2012 tarihinde çıkartılan oyun üzerinden geçen 8 yıl boyunca aldığı güncellemeler ile kendisini çok geliştirmeyi başardı. Sektöründe öncü yapımların başında gelen oyunun mekanik, oynanış, grafik ve hikayesi oldukça kuvvetli. Mobil oyun sektörünün’de gelişmesinde büyük katkıları olan Clash of Clans oyununun önemini yalnızca bir oyun diyerek anlatamayız.

Android ve İOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazlarda oynanan bu oyuna ait dosyaları sizlere sunuyoruz. Clash of Clans APK İndir gibi bağlantılarımız sayesinde yeni sürüm cihazlarınızda bulunması gerekiyor. Bu sayede oyunu sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz.

Clash of Clans APK

Yazı Başlıkları:

Clash of Clans APK, oyunu Google Play Store gibi uygulama mağazaları üzerinden yüklemekte zorlanan oyuncular için sunulmaktadır. Uygulama mağazası üzerinden yüklenmediği için gelen güncellemeleri’de tekrar elle yapmanız gerekiyor. Bunun için bu sayfamızda sizlere sürekli yeni sürüm hakkında bilgiler aktarmaya devam edeceğiz.

Clash of Clans APK
Clash of Clans APK

2020 yılında oyuna ait APK dosyalarını hileli olarak indirmek isteyen oyuncuların sayıları’da çok fazla. Bu oyuncuların güvenliğini düşündüğümüz için yaptığımız araştırma sonuçlarını büyük bir titizlikle anlatacağız. Eğer sizde geri dönüşü olmayacak bir hata yapmak istemiyorsanız aşağıda anlattıklarımızı dikkatle dinleyebilirsiniz.

Clash of Clans APK olarak kandırılarak yüklediğiniz dosyalar çok büyük tehlikeleri barındırıyor olabilir. Özellikle Altın veya Elmas hilesi yaptığını iddia eden dosyalar’da anlatacağımız tehditler daha sık görülmektedir.

Clash of Clans APK İndir

Clash of Clans APK İndir aslında çok masum gözüken bir dosya gibi görünse’de içerisinde tehlikeler barındırıyor olabilir. Uygulama mağazaları üzerinden yüklenmediği için APK dosyasını indireceğiniz sitelere güvenmeniz gerekiyor. Bu dosyaların içerisine zararlı yazılımlar yerleştirilmesi oldukça kolay.

Clash of Clans APK İndir
Clash of Clans APK İndir

Özellikle yabancı kaynaklar tarafından paylaşılan ve hileli olduğunu iddia edilen dosyalardan bahsediyoruz. Clash of Clans APK İndir terimiyle oyuncuları cezbedip virüslü olan dosyaları yüklemelerini sağlıyorlar. Bu dosyaların içerisinde bulunan zararlı yazılımlar başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinize erişilmesini sağlıyor.

Günümüzdeki önüne geçilemeyen Kredi Kartı hırsızlığının kaynağı bu tarz dosyalardır. Eğer sizde bu tuzağa düşmek istemiyorsanız bu tarz tüm dosyalardan uzak durmanızı öneriyoruz. Sizler için paylaştığımız Clash of Clans APK dosyalarına ait 2020 verileri tamamen gerçek bağlantılar aracılığıyla aktarılmaktadır. Oyunu uygulama mağazası üzerinden yüklemek en güvenli seçenektir.

Clash of Clans APK Yeni Sürüm

Clash of Clans APK Yeni Sürüm olarak aktaracağımız versiyonları aşağıda listeler halinde sunacağız. Son sürüm yani yeni sürümü en üst kısımda bulacaksınız. Aynı zamanda güncelleme ile birlikte oyuna eklenen tüm özellikleri’de anlatacağız. Sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz.

Clash of Clans APK Yeni Sürüm
Clash of Clans APK Yeni Sürüm

Clash of Clans APK 13.369.9

Clash of Clans APK 2020 olarak en güncel yeni sürümü 13.369.9 olarak bilinmektedir. Oyuna gelecek olan yeni güncellemeleri yine bu başlık altında aktarmaya devam edeceğiz.

Clash of Clans APK 13.369.9
Clash of Clans APK 13.369.9

Clash of Clans APK 13.369.9 ile gelen yeni özellikler:
● Yeni 13. seviye Belediye Binasına yükseltip düşmanları Giga Felaket ile mahvedin!
● Yeni kahraman Kraliyet Şampiyonu, güçlü mızrağı ve Uçan Kalkanıyla ordunuza katılıyor!
● Tüylü ve öfkeli yeni birlik Yeti ve kalabalıklara karşı etkili yeni savunma binası Kayasaçar sizi bekliyor.

Clash of Clans APK dosyaları ve uyarılarımız ile ilgili düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz. Sizlere her gün en güncel bilgileri ve apk sürümünü paylaşmaya devam edeceğiz. Şimdiden herkese keyifli oyunlar dileriz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın