e
sv

Clash of Clans Hesap Kurtarma 2021

898 Okunma — 05 Temmuz 2021 14:35
Clash of Clans Hesap Kurtarma
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Clash of Clans Hesap Kurtarma İşleminin nasıl yapıldığını merak eden iPhone kullanıcıları İOS ve Android kullanıcıları için anlattık. Ayrıca Facebook ile oluşturulan eski hesaplarınızı da bu yöntem tekrar kurtarmanızı sağlayacaktır. Daha önce oluşturduğunuz bir hesabınıza artık giremiyorsanız o hesabınızı nasıl kurtarabileceğinizi anlatacağız. Bir kaç yıl önce kalkan bazı sosyal medya bağlantıları nedeniyle çoğu oyuncu hesaplarını kurtaramamıştı. 2021 Yılında da yine iPhone ve İOS işletim sistemli akıllı cihaz kullanıcıları hesaplarını nasıl kurtarabileceklerini bilemiyorlar. Aşağıda anlattığımız adımları uygulayarak Clash of Clans Hesap Kurtarma işlemini kendi hesabınız için uygulayabilirsiniz. Eğer daha farklı bir sorununuz varsa yorumlarda muhakkak belirtin. Sizler için yıl sonuna kadar içeriğimizi güncellemeye devam edeceğiz.

Clash of Clans Hesap Kurtarma Yöntemi

Clash of Clans oyunu ilk çıktığı yıllarda dünya genelinde bir devrim yaratmayı başarmıştı. Daha sonra gelişen farklı oyunların daha cazip gelmesi insanların oyunu bırakmasına sebep oldu. Bu haliyle bile ülkemizde yüz binlerce oyuncu hala Clash of Clans oyununu oynamaktadır. Günümüzdeki oyun haberleri paylaşan platformlar milyonlarca oynanmayan oyunlarla ilgili güncel içerikler üretmiyorlar. CoC gibi artık devri bitmeye başlayan oyunları oynayan oyuncular bir sorun yaşadıklarında bunu nasıl halledebileceklerini bulamıyor. Bizde 2021 yılına özel ürettiğimiz içeriğimizde siz değerli oyuncuların Clash of Clans Hesap Kurtarma işlemlerini nasıl yapabileceklerini anlattık.

Öncelikle kurtarmak istediğiniz hesabınızın Play Store hesabınızı bilmeniz çok önemli. Telefonunuza Clash of Clans oyununu yükleyin ve oyuna giriş yapın. Ardından oyun içerisinden ayarlara gelin ve oradan Play Store ikonununa tıklayarak hesabınıza giriş yapın. Daha önce oluşturduğunuz hesabınızın aynı Play Store hesabınıza girdiğinizde eski köyünüz tekrar yeni cihazınızda da açılacaktır.

Yukarıdaki anlattığımız yöntem Android cihazlar içindi İOS işletim sistemli bir iPhone cihaz kullanıyorsanız aşağıdaki diğer yöntemleri kullanabilirsiniz.

Clash of Clans Hesap Kurtarma Yöntemi
Clash of Clans Hesap Kurtarma Yöntemi

Clash of Clans Hesap Kurtarma İOS iPhone

iPhone kullanıcıları İOS işletim sistemine sahip oldukları için Android telefonların yaptıkları Clash of Clans hesap kurtarma işlemleri işlerine yaramazlar. 2021 yılında kurtarmak istediğiniz eski ve yeni hesaplarınızı tekrar nasıl erişebileceğinizi burda öğreneceksiniz. Eğer verdiğimiz yöntemlerle CoC hesaplarınıza tekrar erişemez ve kurtaramazsanız bize bildirin. Sizler için hesap kurtarmada işinize yarayabilecek farklı yöntemler araştırmaya devam edeceğiz.

Yukarıda verdiğimiz bağlantıya tıklayın ve Kurtarmak istediğiniz Clash of Clans hesabınızın size ait olduğunu kanıtlayacak delilleri mail yoluyla iletin. Hesabınızı ne zaman oluşturduğunuz, daha önce oyuna para yatırdıysanız hangi bankayla ne kadar para yatırdığınız, size ait görseller, kullanıcı adı ve eski mail bilgileri gibi her detayı onlara yazın. Hesabın size ait olduğunu anlayınca tekrar kurtarmanız için yardımcı olacaklardır.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Clash of Clans Hesap Kurtarma 2021