Clash of Clans Süper İksir Nasıl Kullanılır?

 Clash of Clans Süper İksir Nasıl Kullanılır?
Okunuyor Clash of Clans Süper İksir Nasıl Kullanılır?

Clash of Clans Süper İksir Nasıl Kullanılır? son güncellemelerin ardından CoC oyuncularının en merak ettiği soru olmayı başardı. Hem nasıl ücretsiz alabileceğiniz hem de bu öğeyi oyunda nasıl kullanabileceğinizi detaylarıyla öğreneceksiniz. Android ve İOS işletim sistmeli mobil akıllı telefonlarda oynanabilen Clash of Clans isimli strateji oyunu ülkemizde de oldukça popüler. Günümüzdeki klasik haber sitelerinde anlatılmayan ve cevabı bulunamayan çoğu CoC sorusunu cevaplamaya çalışıyoruz. Sizler tarafından oldukça fazla sorulmaya başlanan Clash of Clans Süper İksir Nasıl Kullanılır? ve Ne İşe Yarar? gibi sorularınıza cevap bulabilmenizi sağlayacak rehber niteliğindeki bu içeriği hazırladık. Konuyla ilgili farklı bir sorunuz varsa aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz. Aynı zaman da CoC oyuncuları Süper İksir öğesini oyun içerisinde nasıl kullanabileceğini anlattığımız bir de video hazırlıyoruz. Çok yakın zamanda hazırladığımız videoyu buradan sizlerle paylaşacağız.

Clash of Clans Süper İksir Nedir?

Clash of Clans oyununda stratejiyi gerçekten yaşamanızı sağlayan çok önemli öğeler oyunda bulunmaktadır, bunlardan bir tanesi de süper iksir isimli öğe. Çoğu oyuncu bu süper iksir ismine sahip öğenin ne işe yaradığını ve nerede nasıl kullanabileceklerini bilemiyorlar. Aşağıda anlattığımız şekilde yazılarımızı detaylı ve iyi okursanız Clash of Clans Süper İksir Nasıl Kullanılır? sorusuna en doğru cevabı öğrenmiş olacaksınız. Eğer anlamadığınız bir konu olursa muhakkak bize bu durumu bildirin. Daha iyi anlamanız adına video çekeceğimizden yukarıda bahsetmiştik, o zaman daha iyi anlayabileceksinizdir.

Clash of Clans Süper İksir Nedir?
Clash of Clans Süper İksir Nedir?

Clash of Clans (CoC) oyununda yer alan Süper İksir oyun içerisinde bir takas eşyası olarak geçmektedir. Bir kahraman kiralarken kara iksir yerine takas ederek kahramanı kiralamanızı sağlamaktadır. Aşağıda nasıl kullanılır? daha detaylı bir şekilde anlattık.

Clash of Clans Süper İksir Nasıl Kullanılır?

Clash of Clans oyununda Süper İksir öğesinden mevcutsa bunu karakter kiralama için kullanabilirsiniz. Kahraman kiralamak için girdiğiniz mağaza sizden Siyah (Kara) İksir istemektedir, işte bunu siyah iksir vererek kiralamak yerine 1 adet süper iksir vererek de kiralayabilirsiniz.

Örneğin bir Süper Duvar Yıkıcı kiralamak istiyorsunuz, bunun için vermeniz gereken 25 Bin siyah iksir olması gerekiyor, fakat sizde bu kadar iksir yok veya vermek istemiyorsunuz. İşte bu durumda 1 adet süper iksir vererek süper duvar yıkıcı karakterini kiralayabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın