Clash of Clans Telefon Değiştirme

Clash of Clans durmadan büyüyen bir oyun artık tek seferliğine meşhur olmuş bir oyun olmadığını kanıtladı. Oyuncular zamanla eskiyen telefonlarını değiştirdi. Peki bu telefon değiştirince hesabın açılmama sıkıntısı nasıl çözülür. Clash of Clans Telefon Değiştirme konusuna beraber bakalım.

Clash of Clans Telefon Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Eğer android telefondan android’e veya IOS’tan IOS’a geçiyorsanız sıkıntı yaşamazsanız. Demek istediğim çoğu kişi Clash of Clans’a üye olup oyunu açarken ya Google hesabını ya da apple kimliğini kullanıyor ve kişi bir işletim sistemi barındıran bir cihazdan başka bir işletim sistemini taşıyan bir cihaza geçince sıkıntı oluyor çünkü hesabını giremiyor.

Clash of Clans Telefon Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır?
Clash of Clans Telefon Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Yapmanız gereken şey önceki telefonunuzdaki işletim sistemi neyse o işletim sistemini taşıyan bir telefondan oyuna girip hesabınızı Supercell ID ile birleştirmek o zaman yeni telefonunuzda da kullanabilirsiniz.

Reklam Alanı

Clash of Clans Telefon Değiştirme İşlemi Neden Yapılır?

Başka bir mobil işletim sistemine sahip telefona geçtiyseniz yani IOS’tan android’e veya tam tersi hesabınızı Supercell ID ile birleştiremezseniz yeni cihazınızda açamazsınız. Aslına bakarsanız bu sorunun tek sebebi budur.

6
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.