Çoban Erdal Karadağ İnstagram Hesabı

 Çoban Erdal Karadağ İnstagram Hesabı
Okunuyor Çoban Erdal Karadağ İnstagram Hesabı

Erdal Karadağ İnstagram Hesabı, köyde çobanlık yaparken sosyal medya platformunda popüler olmasından kaynaklanıyor. Sosyal medya hesapları sayesinde ayda kazandığı parayı açıklamasının ardından gündem oldu. Ülkemiz dahil tüm dünyada milyonlarca kullanıcısı olan günümüzün en popüler sosyal medya hesabı İnstagram üzerinden para kazanılmıyor. Büyük bir hesabınız var diye herhangi bir reklam geliri elde edemiyorsunuz. Fakat sponsorluk anlaşmaları sayesinde kazandığınız paralar normalde kazanabileceklerinizden çok daha fazla olabiliyor. Hem sponsorluk hem de reklam için gönderi veya hikaye paylaşarak oldukça yüksek rakamlar kazanılabilmektedir. Erdal Karadağ İnstagram üzerinden takipçileri sayesinde ne kadar para kazandığını açıkladı.

Erdal Karadağ İnstagram

Erdal Karadağ İnstagram hesabını bulamayanlar için kullanıcı adını ve profil bilgilerini aşağıda paylaştık. Bildiğiniz gibi arayıp bulunamayan sosyal medya hesaplarını sizlerle paylaşıyoruz. Erdal Karadağ da çobanlık işiyle uğraştığı için köy hayatından bu kadar uzak kaldığımız zamanlarda yaptığı paylaşımlarla içimizi ısıtıyor. Resmi hesabı üzerinden hayvanlarıyla yaptığı 20 günlük göç macerasını paylaşması oldukça ilgi görmüştü. Erdal Karadağ aynı zamanda yine İnstagram üzerinden çobanlık hayatında yaşadığı anıları anlatıyor ve bu iş hakkında çok önemli bilgileri bizlerle paylaşıyor.

Erdal Karadağ İnstagram
Erdal Karadağ İnstagram

Çoban Erdal Karadağ olarak bilinen İnstagram fenomeni büyüme yolunda hızla ilerlemeye devam ediyor. İnsanların yaptığı işe saygısı ve ilgisinden oldukça memnun. Fakat bugünlerde bu kadar merak edilmesinin sebebi sosyal medyadan kazandığı parayı açıklaması. İnsanlar bu kadar para kazandıracak neler yapıyor? sorusunu sorarak profilini incelemek istiyorlar. Düşüncelerinizi ve sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın