Çocuk Akıllı Saatleri Özellik ve Fiyatları

Çocuk Akıllı Saatleri Özellik ve Fiyatları

Son dönemlerde adından çok fazla bahsettiren akıllı saat ve bileklikler okula ve kreşe giden çocuklar için ailelerin çocuklarına ulaşabilmesi açısından oldukça fazla avantaj sağlayan bir ürün.

Yetişkinlerin yanı sıra bu saatler çalışan anne ve babaların çocukları ile iletişim kurabilmesi yanlarında olmasalar da çocuklarının konumunu ve durumunu öğrenebilmeleri için kullandıkları çok faydalı bir yöntem.

Modelden modele değişiklik gösterebilen özelliklere sahip olan akıllı çocuk saatleri çocuğunuzun yanında cep telefonu taşımasa bile sizinle iletişim kurabilmesini sağlıyor. İçerisinde oyun barındıran saat modelleri de olduğu  çocuğunuzun hem keyifli zaman geçirmesine olanak sağlıyor hem de günün herhangi bir saatinde lokasyon paylaşımı ve arama yanıtlama yapabilmenize imkan veriyor.

Bir çok markanın çocuklar için tasarladığı akıllı saat modelleri var.

Düşük , orta , yüksek segment olarak tercih edip alabileceğiniz modeller de mevcut.

Aldığınız akıllı çocuk saatinden size ne sunmasını istediğiniz de önemli tabiki.

Mesela sadece konum takibi yapabilmeniz için çok fazla geliştirilmemiş düşük segment ve uygun fiyatlı saatler de var içerisinde hem konum takibi hem arama yanıtlama hem mesaj gönderebilme hem de daha başka bir çok özelliğe sahip olan yüksek segmentte saatler de var. Nerdeyse %90 ‘ı sim kartı desteğine sahip olan bu saatleri elektronik firmaları dışında operatör firmaları da üretip satışa sunuyor.

Ebeveynlerin uzaktan her açıdan kontrolünü sağlayabildiği akıllı çocuk saatlerinin içerisinde bulunan SOS ( Acil Yardım Araması ) özelliği ile sizin belirlediğiniz 3 adet cep telefon numarasını arayabiliyor ve o numaralara anlık konum mesajı gönderebiliyor.  Güvenli alanlar oluşturup uygulama üzerinden çocuğunuzun sizin belirlediğiniz alanlar dışına çıkmasını engelleyebilirsiniz ve bu gibi durumlar yaşandığında yine uygulama üzerinden gelen bildirimler alırsınız.

Çocuk Akıllı Saat Fiyatları

Çocuk Akıllı Saat Fiyatları
Çocuk Akıllı Saat Fiyatları

Ayak izi yani takip desteği ile çocuğunuzun gün içerisinde nerelere gittiğini okul servisi içerisindeyken bile okula hangi güzergahın kullanılarak gidildiği gibi önemli bilgileri görmeniz ve öğrenmeniz de oldukça iyi bir özellik. Özellikle bu tarz önemli konularda yardımcı olabilen akıllı bir cihaz iyi ki üretilmiş. Teknolojinin ilerlemesi insan hayatı açısından büyük yenilikler ve kolaylıklar sunmasını üretilen bu tür cihazlar sayesinde daha da iyi şekilde idrak edebiliyoruz.

Bakalım hangi markaların akıllı çocuk saatleri ve onların piyasa fiyatları nelermiş;

Alcatel TCL MT40X : 799 TL

Smartbell sim destekli akıllı çocuk saati : 345 TL

Elari Fixitime gps’li çocuk saati : 699 TL

Teknofonik akıllı çocuk saati : 490 TL

Dijikid akıllı çocuk saati : 709 TL

Europa gps özellikli akıllı çocuk saati : 399 TL

Sentar V80 akıllı çocuk saati : 499 TL

Xiaomi akıllı çocuk saati : 450 TL

Flykids akıllı çocuk saati : 866 TL

Wiky Watch 4 akıllı çocuk saati : 1.475 TL

T-Smart Twatch akıllı çocuk saati : 549 TL

Judas AK47 akıllı çocuk saati : 599 TL

Sobiwatch akıllı çocuk saati : 439 TL

Garmin Vivofit Jr akıllı çocuk saati : 1.310 TL

Twox akıllı çocuk saati : 699 TL

Bu şekilde marka model ve fiyatlara sahip akıllı çocuk saatleri içerisinden maddi durumunuza ve taşımasını istediğiniz özelliklere göre tercih yapıp satın alabilirsiniz.

11
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.