CoD Black Ops Cold War Beta Ne Zaman Çıkacak? (Çıkış Tarihi)

CoD Black Ops Cold War Beta Ne Zaman Çıkacak? sorusunu merak edenler için Çıkış Tarihi açıklandı. Oyunun beta sürümüne erken başlayın ve hızlı ilerleyin. Oyunla ilgili bilgiler sızdırılıyor ve bunların önüne bir türlü geçilemiyor. CoD Black Ops Cold War ile ilgili daha önce Twitter üzerinden oyunun ismi ve logosu sızdırılmıştı. Şimdide gelen bilgilere göre oyunun beta sürümünün çıkış tarihi sızdırıldı.

CoD Black Ops Cold War Beta Ne Zaman Çıkacak?

CoD Black Ops Cold War Beta sürümünün çıkış tarihi resmi olarak henüz açıklanmadı. Fakat Twitter üzerinden daha önce sızdırılan oyunun ismi ve logosu gibi bilgilerin doğru çıkmasından sonra yine sızdırılan beta çıkış tarihinin’de doğru olabileceği düşünülüyor.

15 Eylül 2020 Tarihinde CoD Black Ops Cold War Beta sürümü başlayacak.

Reklam Alanı
CoD Black Ops Cold War Beta Ne Zaman Çıkacak?
CoD Black Ops Cold War Beta Ne Zaman Çıkacak?

CoD Black Ops Cold War Çıkış Tarihi

CoD Black Ops Cold War Çıkış Tarihi için’de net bir tarih verildi. Bu bilgilerin doğrulu henüz iddiadan ibaret fakat kaynak daha önce oyunun ismi ve logosu gibi bilgileri’de bilince söyledikler iddianın ötesine geçiyor.

CoD Black Ops Cold War resmi olarak 14 Kasım 2020 Tarihinde çıkacak.

CoD Black Ops

Call of Duty Black Ops Çıkış Tarihi ve Beta Sürümünün Ne Zaman Çıkacak? sorularını yanıtladık. Güncel bilgileri aktarmaya devam edeceğiz.

Reklam Alanı
6
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.