e
sv

CoD: Mobile, Mikrofon Sorunu ve Çözümü

1772 Okunma — 14 Ekim 2019 10:12
Call of Duty Mobile Mikrofon Sorunu
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Call of Duty Mobile Mikrofon Sorunu çözümü için sizleri bilgilendirip bazı önerilerde bulunacağız. CoD: Mobile mikrofon sorunu hakkında inceleme yazımız başlıyor. Bu hatayı genellikle alan kullanıcılar oyunu PC, Bilgisayar üzerinden Emulator programları ile oynayanlar olduğunu biliyoruz.

Call of Duty Mobile oyununu Emulator ile oynayan oyuncuların daha sık yaşadığı mikrofon sorunu sesin karşı tarafa kesik kesik gitmesi veya hiç gitmemesi ile oldukça can sıkıcı hale geliyor.

Call of Duty Mobile Hile konumuzda bahsettiğimiz oyunun yeni olmasından kaynaklı bu tip hataların ve sorunların başlarda fazla olacağı ve sonrasında sorunsuz bir oyun bizi bekleyeceği yönündeydi. Bu konumuzda mikrofon sorunu nasıl çözülür kısaca ondan bahsedeceğiz.

Oyunu mobil cihazlarda oynadığınız zaman böyle bir sorun ile karşılaşmayacaksınız eğer mobil cihazlarda ses ve mikrofon sorunu yaşıyorsanız büyük ihtimalle İnternet veriniz veya Mikrofonunuz ile alakalı bir problemden kaynaklanabilir.

Eğer Call of Duty Mobile oyununu Bilgisayar, PC üzerinden oynuyorsanız bu tür mikrofon sorunlarına alışmanız iyi olacak. Emulator cihazları çoğu zaman mikrofonunuz ile uyumlu çalışamadığından dolayı bu tip kesiklikler ve sorunlar sıklıkla meydana gelebiliyor.

TeamSpeak veya Discord gibi arkadaşlarınız ile konuşabileceğiniz ekstra uygulamaları yükleyerek bu sorunu bir nebze görmezden getirebilirsiniz.

Emulator programlarınız gelecek güncellemeler ile bu uyumsuzluğu giderebilir benim kullandığımız ve bildiğim COD: Mobile oyununda mikrofon sorunu yaşatmayan LD Player göz atmanızı öneririm.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • pınar
  2 sene önce

  oyunda mikrofon işareti yok komple ses işaretim yok ne benim sesim karşıya iletilebiliyor ne de ben karşı tarafın sesini duyabiliyorum, belki düzelir diye sildim tekrar yükledim olmadı telefonun izinler kısmını kontrol ettim orda da bir sıkıntı yok oyundaki ses kısmında da seslerim açık orda da bir sorun yok sanırım bütün yolları denedim fakat olmuyor başka ne yapabilirim ?

  yorum beğen
 • 1hafta
  4 sene önce

  LD Player göz atın dedınız bır gırdım anında 1 hafta ban yedım , gameloop harıcı emülator gırıs dahı yapmayın

  yorum beğen

Sıradaki içerik:

CoD: Mobile, Mikrofon Sorunu ve Çözümü