CoD: Modern Warfare 3 Full Türkçe Dublaj 2020

 CoD: Modern Warfare 3 Full Türkçe Dublaj 2020
Okunuyor CoD: Modern Warfare 3 Full Türkçe Dublaj 2020

Call of Duty Modern Warfare 3 Full Türkçe Dublaj 2020 ve aynı zamanda Türkçe Alt Yazılı olarak %100 profesyonel çevrilmiş halini merak edenler buraya gelsin. CoD: MW 3 Türkçe Dublaj oyuncular tarafından çok beklenen bir yama olduğunu biliyoruz. 2020 yılında kullanabileceğiniz sorunsuz ve full %100 bir şekilde nasıl kullanacağınızı anlatacağız.

Oyun çıkalı çok uzun bir süre oldu fakat resmi olarak oyuna Türkçe Dublaj desteği bir türlü getirilmedi. Her ne kadar yerli oyuncu fazla olsa’da böyle bir gelişmenin yaşanmaması oldukça üzücü bir durum. Fakat bu tarz oyunlarda profesyonel çeviri hizmeti veren ekip işe koyuldu bile.

2020 yılına özel Call of Duty Modern Warfare 3 Full Türkçe Dublaj paketi tamamen ücretsiz bir şekilde paylaşılıyor. Bununla uğraşan efsanevi ekibe destek olmak adına yazımızı beğenebilir ve paylaşabilirsiniz. Siz istediniz bir yaptık.

Call of Duty Modern Warfare 3 Full Türkçe Dublaj (2020)

Call of Duty Modern Warfare 3 Full Türkçe Dublaj 2020 için yapmanız gereken bir şey yok. Tek yapacağınız dosyayı indirmek ve oyun dosyasının içerisine atmak. Sonrasında oyununuz baştan sona kadar hikayeler, konuşmalar profesyonel seslendirilmiş Türkçe Dublajlı şekilde olacak.

Call of Duty Modern Warfare 3 Full Türkçe Dublaj (2020)
Call of Duty Modern Warfare 3 Full Türkçe Dublaj (2020)

Steam üzerinden veya resmi sitelerinden herhangi bir Türkçe Dublaj veya Alt Yazı paketi satılmamaktadır. Bunlar tamamen hiç bir kar amacı gütmeyen profesyonel seslendirmeciler tarafından yapılmıştır. Call of Duty Modern Warfare 3 Full Türkçe Dublaj ile ilgili sormak istediğiniz her türlü soruyu aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın