CoD: Warzone Mobile Çıkıyor mu?

 CoD: Warzone Mobile Çıkıyor mu?
Okunuyor CoD: Warzone Mobile Çıkıyor mu?

CoD: Warzone Mobile Çıkıyor mu? sorusu Activision’un paylaştığı yeni mobil oyun çıkaracakları haberlerinden sonra oyuncular tarafından sorulmaya başladı. Call of Duty Mobile oyunuyla başlarda biraz popülerlik kazansa’da bu durum çok uzun sürmemişti. Mobil oyun piyasasının büyümesi ve konsol, bilgisayar platformlarını bile geride bırakması oyun geliştiricilerinin çok ilgisini çekiyor. Activision mobil oyun platformunda yerini almak için denemelere ve projelere başladı bile.

Her ne kadar konsol platformunda ve bilgisayar platformunda oyunları çok başarılı olsa’da mobil oyun piyasasında başarıyı yakalamak o kadar kolay olmuyor. Activision Blizzard yeni 2 mobil oyun çıkartacağını söyledi fakat bu oyunlar yeni oyunlar olmayacak gibi. Popüler oyunlarının mobil uyarlamasını yapacağı yönünde çok ciddi iddialar bulunuyor.

Call of Duty Warzone isimli hayatta kalma oyunu gelişmiş grafikleri ve ileri seviye oynanışı ile tüm oyuncuların dikkatini çekmeyi başardı. Bu oyuna olan ilgiyi artırmak ve devam ettirmek adına mobil platforma taşıyacaklarını düşünüyoruz. Fakat oyunun mobil versiyonu oldukça geniş çaplı olacağı için her cihaz kaldıramayabilir.

Call of Duty Warzone Mobile Ne Zaman Çıkacak?

Call of Duty Warzone Mobile henüz çıkıp çıkmayacağı kesin olarak bilinmiyor. Activision Blizzard yeni mobil oyun haberini verdiği zaman en son çıkardığı ve çok ilgi gören oyununun mobil versiyonunu yapacağını düşünüyoruz. Oyuna ilgilinin yüksek olması, hayatta kalma oyunlarının çok popüler olması gibi durumlardan dolayı bu oyunun mobil versiyonu zaten bir süredir oyuncular tarafından isteniliyordu.

Call of Duty Warzone Mobile Ne Zaman Çıkacak?
Call of Duty Warzone Mobile Ne Zaman Çıkacak?

Call of Duty Mobile her ne kadar milyonlarca oyuncusu bulunsa’da aslında başarısı dev bir pastadan bir çatal almış kadar. Aynı zamanda oyunu hayatta kalma temalı değilde FPS savaş türünde çıkartarak PUBG Mobile gibi bir oyuna rakip olmak istememişlerdi. Sonradan eklenen özel modlar ile hayatta kalma temasına geçiş yapsa’da o konuda oldukça başarısız olmuşlardı.

Hayatta Kalma oyunlarına olan ilginin uzun süredir hala çok fazla olması büyük oyun geliştiricilerinin hedefinde. COD Warzone Mobile oyununun çıkacağını kesin gözüyle bakıyoruz. Activision Blizzard tarafından yapılacak açıklamaları takip etmeye devam edeceğiz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın