Coinbase Güvenilir mi? (Silinen Ekşi Yorumları) 2023

Coinbase Güvenilir mi? (Silinen Ekşi Yorumları) 2023

Coinbase hakkında en merak edilen soruların başında “Güvenilir mi?” gelmektedir. Özellikle kullanıcılar şuanda erişime kapalı olan Ekşi Sözlük üzerinden hakkında yapılan yorumları merak ediyorlar. 2023 yılı için sizlere hem bu sorunuzun en güncel ve doğru cevabını sunuyor hem de hakkında konuyla ilgili tüm merak edilen sorularınızı cevaplamaya çalışıyoruz.

Ülkemizde hizmet veren ve kullanıcısı artmaya başlayan Coinbase isimli platformla ilgili son zamanlarda ciddi reklamlar dikkat çekmeye başladı. İnsanlar bu platforma dahil olmadan önce onun ne kadar güvenli olup olmadığını anlamak için çeşitli sorular soruyorlar.

Özellikle günümüzde İnternet dolandırıcılığının çok yaygınlaşmaya başlaması üzerine alışveriş yaparken dahi güvenilir mi? araştırması yaparken bu tip platformlara dahil olmadan önce de böyle soruların cevaplarını araştırılmasını normal karşılıyoruz.

Coinbase Güvenilir mi? 2023

Coinbase güvenilir mi? sorusu için ilk önce onun nasıl bir şirket olduğunu anlamamız gerekmektedir. ABD merkezli bir şirket olan Coinbase ile kripto para alım ve satım işlemleri gerçekleştirilmektedir. Sorunun cevabı için ilk olarak Amerika’daki güven ortamına baktığımızda en büyük kirpto para borsasının kendilerine ait olduğunu görüyoruz. Yani güvenilmeyecek bir şirketin ana ülkesinde ilk sırada yer alması onu ülkesi içinde oldukça güvenilir bir platform olarak görmemizi sağlayabilir.

Coinbase Güvenilir mi? (Silinen Ekşi Yorumları) 2023
Coinbase Güvenilir mi? (Silinen Ekşi Yorumları) 2023

Ülkemizde adının çok sık duyulmamasından dolayı insanlar gördükleri reklamlardan gerçekten de güvenilir olup olmadığını merak ederek özellikle kullanıcı yorumlarını okuyabilecekleri araştırmalar gerçekleştiriyorlar. Bunun için aşağıdan “Güvenilir mi?” sorusunu kendi deneyimlerinizle cevaplayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılar da sizin yorumunuzdan yola çıkarak kafalarındaki “gerçekten de güvenilir mi?” sorusuna en iyi cevabı bulmuş olabilirler.

Coinbase Güvenilir mi? “Ekşi Sözlük” Yorumları

Ekşi Sözlük sitesi bu yıl getirilen erişim engeli nedeniyle şuanda kullanıcılar tarafından ziyaret edilemiyor. Herhangi merak edilen bir marka hakkındaki güven ortamını merak edenler “Ekşi” yorumlarına çok dikkat ediyorlardı. Coinbase güvenilir mi? sorusu için de ekşi sözlükte yapılan yorumları merak edenler için detayları sizlere sunmak istedik. Doğrudan yorumları getirmeyeceğiz lakin çoğunlukla hakkında herhangi bir kötü yoruma rastladığımızı söyleyemeyiz. Tabi ki güven için yapılan yorumlar dikkate alınarak analiz yapılmıştır. Lakin güvenilir mi? sorusunun en net cevabı sizin tarafınızdan verileceğini de unutmamanız gerekmektedir.

Coinbase Wallet Güvenilir mi?

Coinbase Wallet, kripto para dünyası içerisindeki en yeni özelliklerin kilidini açan bir platform olarak gözükmektedir. Kripto paralarınız, NFT ve DeFi faaliyetleri gibi tüm dijital varlıklarınızın kontrolünü sağlamanıza aracılık eden bir platformdur. Ethereum ve Solana tarafından desteklenen Web3 cüzdanı olmasının yanı sıra tarayıcı olarak da dikkat çekmektedir. Hakkındaki güvenilir mi? sorusu için verilecek cevap platformun kişileri dolandırma algısının olmaması yönünde olacak. Fakat yapılacak yatırımlar hakkındaki düşünceler veya analizler tamamen sizin tarafınızdan sağlanabilir.

Coinbase Güvenilir mi? (Silinen Ekşi Yorumları) 2023
Coinbase Güvenilir mi? (Silinen Ekşi Yorumları) 2023

Coinbase kaç kişi kullanıyor?

Coinbase ülkemizde çok yaygın olarak bilinmediği için platformu kullananlar veya kullanmayı düşünenler ne kadar kişinin kullandığını merak ediyorlar. Özellilkle “Coinbase güvenilir mi?” sorusunun cevabı için de ekstra olarak bu soru sorulmaktadır. Ne kadar kişinin kullandığını görerek bu doğrultuda güvenilirliği test edilebiliyor. Ortalama olarak 100 ülkede hizmet sağlayan platformda 110 milyon doğrulanmış kullanıcı hesabı bulunmaktadır. Aynı zamanda 245’binden fazla iş ortağı ile gün geçtikçe büyümeye devam ediyor.

Coinbase neden önemli?

Coinbase platformunun çok özel bir önemi bulunmamaktadır. Lakin sektörüne ve bulunduğu platformlar baktığımız zaman öncülük edebilecek büyüklükte olması onu önemli kılabiliyor. Coinbase Wallet ile aynı zamanda dijital varlıklarının koruma altına alınabilmesi de sunduğu en önemli hizmetlerin başında gelmektedir.

Coinbase Türkiye de kullanılır mi?

Coinbase platformu 110’dan fazla ülkede verdiği hizmeti Türkiye için de vermektedir. Politikaları ülkeden ülkeye değişmediği için aynı özellikleri ve güven ortamını ülkemizde de deneyimleme fırsatı sunulabiliyor. Yani Coinbase üzerinden işlem yapmak ve yararlanmak Türkiye’de de mümkün.

Coinbase Güvenilir mi? (Silinen Ekşi Yorumları) 2023
Coinbase Güvenilir mi? (Silinen Ekşi Yorumları) 2023

Coinbase Borsası Güvenilir mi?

Coinbase platformundaki Borsa için ortalama 245’binden fazla iş ortağı bulunuyor. Yani borsasının oldukça yüksek olduğunun bir kanıtı niteliğindedir. Lakin hakkında kesinlikle güvenilir demek kullanıcı ile platform arasında bir aracılık etmek anlamına geliyor. Oldukça güvenli veya hiç güvenli değil tarzında bir yorum yapamayız. Milyonlarca kullanıcısı bulunan platforma baktığımız zamana hakkındaki şikayetlerin oldukça az olduğunu görmek de tabi ki kendimizde güven ortamının oluşmasına öncülük edebilmektedir. Aynı zamanda Amerika Birleşik Devletlerinde en büyük kripto para borsasını elinde tutmaları da yine bu sorulara olumlu cevaplar verilebileceğinin en büyük kanıtını sunuyor.

Coinbase KYC Güvenilir mi?

Coinbase KYC aslında bir güvenlik standartıdır. Hem sizin güvenliğinizi sağlamak hem de sizin yaratabileceğiniz tehlikeli durumlarda kendisini korumak adına alınan önemli bir önemdir. KYC ne olduğunu bilmeyenler için müşteriyi tanımak anlamına gelen bir kısaltmadır. Finansal kurumlar müşterilerinin kimliklerini doğrulama açısında zorunlulukları bulunabilmektedir. Tıpkı ülkemizdeki yasal bahis siteleri ve finansal yapılar gibi burası da kimlik doğrulaması istiyor.

Coinbase Kimlik Doğrulama Güvenilir mi?

Coinbase Kimlik Doğrulama platforma yeni dahil olanların korktuğu ve çekindiği bir sistemdir. Lakin ülkemizdeki diğer kripto para ve finansal platformlar da KYC açısından kullanıcılarının kimliklerini doğrulamak zorundadır. Konu hakkındaki detaylar bir üst tarafta “Coinbase KYC Güvenilir mi?” sorusuna verilen cevaplarla aynıdır.

Coinbase Güvenilir mi? (Silinen Ekşi Yorumları) 2023
Coinbase Güvenilir mi? (Silinen Ekşi Yorumları) 2023

Coinbase Öğren Kazan Güvenilir mi?

Coinbase Öğren Kazan hakkında bir güvenilirlik durumunun aslında sorgulanması yanlıştır. Çünkü sistemin nasıl işlediğini görerek orada yapacağınız işlemler sizi ilgilendiriyor. Platformun ne kadar güvenli olup olmadığını merak ediyorsanız cevabı yukarıda tüm detaylarıyla açıklamış durumdayız. Lakin platformun içerisinde yer alan Öğren Kazan hakkındaki bilgiler size hem nasıl işlemler yapabileceğinizle hem de kendilerince nasıl oynayarak kazanabileceğinizle ilgili bilgileri içerdiği için bizim bu konuda güvenilir veya değil deme yetkimizi ortadan kaldırmış oluyor.

Coinbase Dolandırıcılığı Nedir?

Coinbase dolandırıcılığı hakkında günümüzde bir habere rastlanmamaktadır. Lakin bu platformun adını kullanarak açılan sahte siteler veya platformların dünya genelinde çok fazla kullanıcıyı kandırarak kripto paralarını veya gerçek nakit paralarını ele geçirdiğine dair çok bilgi bulunmaktadır. Lakin gerçek orijinal Coinbase hakkında dolandırıcılık gibi bir haber veya suçlamalara rastlayamadık.

4
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.