Cover Strike 3D APK İndir (2020)

 Cover Strike 3D APK İndir (2020)
Okunuyor Cover Strike 3D APK İndir (2020)

Cover Strike APK versiyonunu İndir ile cihazlarına yüklemek isteyen 3D mobil oyun severler için 2020 yılına özel rehber ile oyunu sizlere anlatıyoruz. Cover Strike – 3D Team Shooter isimli Mobil Oyunun Android oyun mağazası üzerinden 5 milyondan fazla indirmesi bulunuyor.

Gelişmiş Grafikleri ve savaş deneyiminin yüksek tutulduğu Cover Strike oyununu mobil cihazlarınızda çalıştırabilmek için APK versiyonu indir butonunu arayanlar bizde karşılığını bulacaklar. 60 MB Boyutunda çok yer kaplamayan başarılı oyunun mantığı ve işleyişi oldukça basit olmasına rağmen grafik ve oynayış kalitesi ile binlerce oyuncusu bulunuyor.

Counter Strike tarzını yansıtan Cover Strike haritaları ve silahları ile’de benzerlikler gösteriyor. Silahları dilediğimiz gibi özelleştirerek kendi karakterimizi baştan yaratıyoruz.

Cover Strike APK güncel versiyonunu indirmek isteyen oyuncular ve oyunu bilmeyenler için kısa bilgilere yer verilecek. Aynı zamanda oyun hakkında aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Cover Strike APK İndir

Cover Strike APK İndir
Cover Strike APK İndir

Cover Strike APK İndir ile yerli sitelerde bulamadığınız bilgi ve kaynakları sizlere sunmak için içeriği hazırladık. Cover Strike – 3D Team Shooter oyununun verdiği aksiyon ve gerilim ile savaş stratejilerini baştan oluşturacağız. Takım savaşları ile ekibinizle uyum sağlayarak rakibi aklamanız gerekiyor.

Cover Strike şuanda mağazalarda en popüler ve ilgi gören mobil savaş oyunlarının başında geliyor. Oyunun grafikleri, küçük boyutu ve oynanışı ile gösterdiği başarısı kısa sürede çok büyümesine sebep oldu. Oyunu merak edip denemek istiyorsanız bu içeriği sizler için hazırladık.

Cover Strike APK versiyonunu İndir ile cihazlarınıza yükleyip kurabilirsiniz. Eğer bir sorun yaşadıysanız veya sormak istediğiniz bir sorun varsa aşağıdan yorum olarak yazmanız yeterli olacaktır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın