Craft Heim Nasıl Oynanır? (Rehber)

 Craft Heim Nasıl Oynanır? (Rehber)
Okunuyor Craft Heim Nasıl Oynanır? (Rehber)

Craft Heim Nasıl Oynanır?, CASUAL AZUR GAMES tarafından geliştirilen Simülasyon oyununa ait bu soru çok merak edilmektedir. Hazırladığımız rehberde Craft Heim oyununu nasıl oynayabileceğinizi rehber halinde anlatıyoruz. Basit grafik yapıda olmasına rağmen oldukça etkileyici bir işlevselliği ve mekanikleri olan oyun oldukça popülerleşmeye başladı. Oyunda Türkçe dil desteğinin olmaması bir çok yerli oyuncunun “Nasıl Oynanır?” gibi sorular sormasına sebep oluyor. Bizde en basit haliyle oyunu nasıl oynayabileceğinizi açıklamaya çalıştık. Ayrıca oyunu bilmeyen ve ilk defa duyanlara da oyun hakkında bir tanıtım yazısı hazırlamış bulunuyoruz. Eğer oyunu oynuyor ve keşfedemediğiniz bir şeyler olduğunu düşünüyorsanız bize sorabilirsiniz.

Craft Heim Nasıl Oynanır?

Craft Heim oyununu oynayabilmeniz için öncelikle cihazlarınıza indirmeniz gerekmektedir. Uygulama mağazaları üzerinden son sürüm dosyalarını indirebilirsiniz. Eğer uygulama mağazasından hata alıyorsanız resmi siteleri üzerinden paylaşılan “APK” dosyalarını da indirebilirsiniz. Oyun kurulumu tamamlandıktan sonra giriş yapın. Oyundaki öncelikli amacınız büyük bir ev kurmak ve o evi geliştirmeye devam ettirmek. Bunun için çevrede bulunan ağaçları keserek odun elde etmeniz gerekiyor. Elde ettiğiniz odunları evi yapmak için kullanacaksınız.

Craft Heim Nasıl Oynanır?
Craft Heim Nasıl Oynanır?

Hiç uzak bir adada yaşamayı, kendi evinizi inşa etmeyi ve küçük bir aile çiftliği kurmayı hayal ettiniz mi? Şimdi hayalleriniz gerçek oluyor! Ağaçları kes, kereste ticareti yap ve yeni topraklarda yaşa! Boşta oduncu oyununu oynayın ve yeryüzünde cenneti yaratın!

BİR EV GELİŞTİR

Bu boşta kesme oyununda yapman gereken tek şey, mümkün olduğunca çok odun kesmek. Piyasada kaynak ticareti yapın ve para kazanın! Amacınız dünyanın gördüğü en büyük malikaneyi inşa etmek.

YENİ ARAZİLERİ KEŞFEDİN

Evinizi yükseltin ve salların kilidini açmak veya komşu adalara bir köprü inşa etmek için yeni seviyelere ulaşın. Ne kadar uzağa giderseniz, o kadar çok toprakta yaşayabilirsiniz.

KİRACI KİRALAMA

Çiftliğinizi daha hızlı inşa etmek ister misiniz? Dinlenirken bile odun kesmenize yardımcı olabilecek küçük köleleri çağırın. Daha fazla işçi çalıştırmak için kereste fabrikalarını yükseltin. Aylak oduncunun hayatı hiç bu kadar rahat olmamıştı.

DERİLERİ VE YÜKSELTMELERİN KİLİDİNİ AÇ

Bu kerestecilik oyununda kahramanın için düzinelerce kostüm ve keskin balta var. Hepsini toplayabilir misin?

Issız adalarda büyük bir aile çiftliği oluşturun! Craftheim’ı indirin ve şu anda en iyi boşta kesme ve inşa oyunlarından birinin tadını çıkarın!


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın