Crash Bandicoot 4 Yeni Karakter: Dingodile

 Crash Bandicoot 4 Yeni Karakter: Dingodile
Okunuyor Crash Bandicoot 4 Yeni Karakter: Dingodile

Crash Bandicoot 4 oyununa Dingodile adında yeni karakterler oyuna ekleniyor. Çocukluğumuzun oyununu şimdi yeni grafikleri ile oynamak çok fazla zevk verecek gibi duruyor. Geride bıraktığımız aylar içerisinde duyurulan Crash Bandicoot 4 oyunuyla ilgili haberler gelmeye başladı. Yenilenen grafikleri ve değiştirilen oynanışı ile bir birinden farklı maceralar bizleri bekliyor. Crash Bandicoot oyun serisi ikon olan tarzını 4. oyunu ile birlikte daha da geliştiriyor.

Oyunun geliştiricisi Sony, yaptıkları canlı yayında tüm oyun sevenlere Crash Bandicoot 4 ile ilgili önemli bilgiler açıkladı. Bilgilerin içerisinde oyuna yeni karakterler ekleneceği haberi herkesi heyecanlandırdı. Genellikle bu tarz oyunları geliştirirken sadece grafikleri ve oynanış yönünden ilerlemeler gözlemleniyor, fakat bu sefer karakter değişiklikleri ve yepyeni maceralar olacak bölümlerin olacağını duyduk.

Crash Bandicoot 4 Oyununa Eklenen Yeni Karakter Dingodile

Crash Bandicoot 4 oyununa Dingodile isminde olacağını öğrendiğimiz yeni karakterin ekleneceği duyuruldu. Oyunun önceki serilerinde alışık olduğumuz Crash, Coco ve Neo Cortex gibi karakterler haricinde yenilerini görmek oynanışı keyifli hale getirecek gibi duruyor.

Crash Bandicoot 4 oyunu için paylaşılan videoda oyuna yeni eklenecek olan Dingodile karakterini’de görüyoruz. Ayrıca oyunun bu serisi oldukça geniş bir evrenin kapılarını’da aralayacak. Yıllardır beklenen ve oyuncuların istedikleri tüm özellikleri bu oyunda göreceğiz.

Crash Bandicoot 4 Yeni Karakter: Dingodile

Oyunda Bumpa meyveleri toplayarak karakterlere özel kostümler ve özellikleri açabileceğiniz. Daha önce sadece skor amaçlı toplanan bu materyaller artık önemli bir amaca hizmet edecek.

Crash Bandicoot 4 Oyununa Eklenen Yeni Karakter Dingodile
Crash Bandicoot 4 Oyununa Eklenen Yeni Karakter Dingodile

Crash Bandicoot 4 oyunu yalnızca PS platformu için geliştirilmiyor, aynı zamanda PC sürümünün’de olabileceği söylendi. Oyunla ilgili yeni gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın