Critical Ops Hile Kodları (2020)

 Critical Ops Hile Kodları (2020)
Okunuyor Critical Ops Hile Kodları (2020)

Critical Ops Hile Kodları arayanlar için 2020 yılında kullanabileceğiniz tüm hilelere ait kodları sizlere sunuyoruz. Nasıl yapıldığını merak edenler detayları inceleyebilirler. Oyun içerisinde aranan ve kullanılan tüm hileler hakkında güncel bilgileri burada bulacaksınız. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

Critical Ops, Critical Force tarafından geliştirilen ve yayınlanan çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Google Play için Eylül 2015’te Open Alpha’ya yayınlandı ve tam sürüm Kasım 2018’de piyasaya sürülene kadar beta olarak oynandı. Android ve İOS işletim sistemli mobil cihazlar’da çok oynan popüler bir oyun. Critical Ops Hile kullanmak isteyen oyuncuların sayıları’da 2020 yılında oldukça fazla. Bu yazımızda hile kullanmak isteyenlere çok önemli uyarılar’da bulunacağız.

Critical Ops, son derece özenle tasarlanmış haritalarda ve zorlu oyun modlarında savaşma imkânı sağlayan bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Silah arkadaşlarınla omuz omuza savaş ya da bireysel skorunu kovala. Coalition mı yoksa Breach üyesi olarak mı savaşacaksın?

Oyunu bilmeyenler için oyun hakkında kısa bilgileri yukarıda verdik, oynanması gereken oldukça kaliteli bir oyun. Critical Ops Hileleri 2020 hakkında’da önemli bilgileri buradan aktarmaya devam edeceğiz.

Critical Ops Hile Kodları

Critical Ops Hile Kodları olarak oyunda 2020 yılında kullanabileceğiniz işe yarar şifreleri aşağıda veriyoruz. Sormak istediğiniz tüm sorularınızı yorum olarak bizlere iletebilirsiniz. Aynı zamanda detaylar eklenmeye devam edecek.

Critical Ops Hile Kodları
Critical Ops Hile Kodları

Özellikle yurt dışı kaynaklardan yayıldığını tespit ettiğimiz APK dosyaları içerisinde hile adı altında zararlı yazılımlar yüklendiğini gördük. Bunları cihazlarına indiren oyuncuların banka hesap bilgileri başta olmak üzere tüm kişisel bilgileri çalınma tehlikesine giriyor. Criticals Ops Hile ile ilgili her türlü illegal yazılımdan uzak durun ve kullanmayın.

Critical Ops Para Hilesi Kodu (2020)

Critical Ops Para Hilesi Kodu olarak 2020 yılında verilen şifre: XYN28S13

Critical Ops Görünmezlik Hilesi Kodu (2020)

Critical Ops Görünmezlik Hilesi Kodu olarak 2020 yılında verilen şifre: UY8NAA1

Critical Ops Skin Hilesi Kodu (2020)

Critical Ops Skin Hilesi Kodu olarak 2020 yılında verilen şifre: F87SPUNB

Critical Ops Elite Pass Hilesi Kodu (2020)

Critical Ops Elite Pass Hilesi Kodu olarak 2020 yılında verilen şifre: NO37A5F

Critical Ops Bıçak Hilesi Kodu (2020)

Critical Ops Bıçak Hilesi Kodu olarak 2020 yılında verilen şifre: SO7183D

Critical Ops Hile Kodları 2020 yılında güncel olarak verilmeye devam edeceğiz. Takipte kalın.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın