Crysis 3 Sistem Gereksinimleri Hakkında Tüm Bilgiler [2020]

Crysis 3 Sistem Gereksinimleri Hakkında Tüm Bilgiler [2020]

Crysis 3 Sistem Gereksinimleri ile ilgili 2020 yılına ait güncel verileri sizlerle paylaşıyoruz. Oyunu hangi ayarlarda oynayabileceğinizi bu sayede öğrenin. Crysis oyun serisinin en çok beğenilen yapımı olmayı başarılı hikayesi ve grafikleri ile başardı. Gelecekte geçen yapım ile ilgili tüm bilgileri’de aşağıda bulacaksınız. Crysis 3 hakkında sormak istediğiniz diğer soruları’da yorum olarak yazabilirsiniz.

Crysis 3 Nedir?

Dünyanın kaderi sizin elinizde. Eski ve yeni düşmanlar, 24 yıl önce büyük çaba harcayarak sağladığınız barışı tehdit ediyor. Alpha Ceph arayışınız devam ediyor fakat bu kez C.E.L.L. şirketinin arkasındaki gerçeği de gün yüzüne çıkarmanız gerekiyor. İşiniz kolay değil ancak Nanosuit’iniz bu yolda sizin yanınızda olacak. Düşmanlarınızı gizli bir saldırı planlayarak sessizce öldürün ya da direkt kaba kuvvet ile yok edin. Dünyayı kurtarmak için her yöntem kullanılabilir.

Oyun Özellikleri:

Yedi Harikanın Ustası Olun. Şeytani C.E.L.L. şirketi, New York şehrini dev bir nanodome’un içindeki kentsel yağmur ormanına dönüştürdü. Yedi farklı bölgede savaşmak ve düşmanlarınızla yüzleşmek için yeni taktikler geliştirin.

Cephaneliğinizi seçin. Bu savaşta en iyi silahlar gerekiyor. Yırtıcı Yay gibi dünyanın en iyi askeri ekipmanlarından oluşan bir cephaneliğe sahip olacaksınız. Bunu kullanarak Super-thermite oku gönderip ağır topçu ateşine karşı koyun. Suda yürüyen bir grup düşmanla mı karşı karşıyasınız? Tek bir Elektro okla hepsini alt edin.

Hesapla, hazırlan, saldır. Yolunuzu ve yaklaşımınızı belirleyin. Patlayıcı silahlarla savaşın ve Nanosuit’inizin üstün teknolojisinden en iyi şekilde faydalanın. Ya da gizliliği ön plana alarak Nanosuit’inizle dünyanın beklediği sessiz kurtarıcı olun.

Crysis 3

Digital Deluxe Sürüm içeriği:

• Crysis 3 Avci Sürümü — Yırtıcı Yay, yay kaplaması, eki ve avcı Nanosuit modülünü anında açın. Ayrıca sessiz ateş eden fakat büyük bir darbeyle isabet eden nefis Patlayıcı Yayı da açacaksınız.

• Ekstra Güç Paketi — Typhoon taarruz tüfeğini açın ve saniyede 500 mermiyle ortalığı yakıp yıkın. Yetmedi mi? Seri Ateş Nanosuit modülünü kullanarak ateş hızınızı daha da artırın.

• Gauss Tüfeği — Bu elektromanyetik, uzun menzilli tüfeği ve ekstra bir kaplamayı elde ederek düşmanlarınızın tek ateşte kıvranmasını izleyin.

• Crysis serisi oyun müzikleri — Oyunu tamamladıktan sonra resmi oyun müzikleriyle Dünya’yı kurtarmanın gururunu yeniden yaşayın.

Crysis 3 Sistem Gereksinimleri

Crysis 3 Sistem Gereksinimleri, 2020 yılındaki verileri güncel olarak aşağıda paylaşılmıştır.

Crysis 3 Sistem Gereksinimleri
Crysis 3 Sistem Gereksinimleri

Minimum Gereksinimleri;

 • İşletim Sistemi: Windows 7 veya Windows 8
 • İşlemci: 2.4 GHz Intel Core 2 Duo veya 2.7 GHz AMD Athlon 64X2
 • RAM: 3 GB
 • Ekran Kartı: 1 GB Video RAM ve daha iyisi / NVidia GTS 450 veya AMD Radeon HD5770
 • DirectX: Sürüm 11
 • Boş Alan: 17 GB

Önerilen Gereksinimleri;

 • İşletim Sistemi: Windows 7 veya Windows 8
 • İşlemci: 2.4 GHz Intel Core i5-750 veya 2.7 GHz AMD Phenom II X4 805
 • RAM: 4 GB
 • Ekran Kartı: 1 GB Video RAM ve daha iyisi / NVidia GTX560 veya AMD Radeon HD5870
 • DirectX: Sürüm 11
 • Boş Alan: 17 GB

Crysis 3 Sistem Gereksinimleri ile ilgili güncel bilgiler yukarıda paylaşılmıştır. Bu veriler güncellendiği zaman buradan takip edebileceksiniz.

Crysis 3 Kaç GB?

Crysis 3 Kaç GB? sorusu hala oyuncuların en sık sordukları sorular arasında yer alıyor. 2020 yılında her ay onlarca farklı video oyununun çıktığı bir dönemde bu tarz soruların sorulmasına’da alışmamış lazım. Artık yeni oyunların boyutlarının büyük olması 1 oyun yüklerken 1 oyun silme dönemlerini’de geride bıraktırdı. Artık yeni nesil bir oyun yüklerken 2 veya 3 oyun silmemiz gerekebiliyor.

Crysis 3 Kaç GB?
Crysis 3 Kaç GB?

Crysis 3 oyununu bilgisayarınıza yükleyebilmeniz için cihazınızda 17 GB Boş Alan olması gerekmektedir.

Crysis 3 Sistem Gereksinimleri ile Bilgisayarınızı Karşılaştıralım

Herkes sistem gereksinimleri ile kendi kullandıkları cihazı karşılaştıramıyor. En doğru karşılaştırmayı görmeniz adına biz sizin yerinize bunu yapabiliriz. Crysis 3 Sistem Gereksinimleri ile sizin vereceğiniz verileri karşılaştırabiliriz.

Bunun sonucunda Bilgisayarınızın oyunu kaldırıp kaldıramayacağını, kaç FPS ile ve hangi ayarlarda oynayabileceğinizi söyleyebiliriz. Tek yapmanız gereken aşağıdan yorum olarak bilgisayar özelliklerinizi yazmak.

Crysis 3 Sistem Gereksinimleri ile Bilgisayarınızı Karşılaştıralım
Crysis 3 Sistem Gereksinimleri ile Bilgisayarınızı Karşılaştıralım

Crysis 3 Sistem Gereksinimleri ile ilgili güncel bilgileri aktarmaya devam edeceğiz.

8
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.