CS 1.6 İndir Full ve Güncel

 CS 1.6 İndir Full ve Güncel
Okunuyor CS 1.6 İndir Full ve Güncel

CS 1.6 İndir full ve güncel 2019 linki ile sorunsuz, hızlı kurulum yapabilirsiniz. Counter Strike 1.6 tüm bilgisayarlara uyumlu İnternet’deki tek sürümü indirmek isteyenler oyun hakkındaki kısa ve açıklayıcı bilgiler ile sunuyoruz.

Counter Strike (cs) serisinin 2000 yılında çıkan 1.6 sürümünde öncekilere kıyasla çoğu bug ve hatalar giderilmiş oyunculara sorunsuz bir fps deneyimi sunacak efsanenin temelleri atılmıştı.

Oyunu piyasadaki çoğu işletim sistemi ve bilgisayar kaldırabileceği tarzda olması geçmişte oyunu popüler yapan günümüzde ise ölümsüzleştiren önemli detaylardan bir tanesi.

CS 1.6 indirip kurduktan sonra konsola ekstradan herhangi bir kod yazmanıza gerek kalmadan bilgisayar sistem ve donanımınıza uygun ayarları otomatik yapıyor.

Fakat 19 yılda teknoloji oldukça gelişti yinede size en uygun ayarları düzelterek bulmanız oyun deneyiminizi arttıracaktır.

CS 1.6 İndir
CS 1.6 İndir

Oyunun efektleri günümüze göre yetersiz kalsa’da grafikleri zamanının çoğu yapımından daha iyi detaylara sahip. Karakter ve çevre detayları zamanının en iyi gerçeklik yapısına sahip dersek hakkını vermiş oluruz.

Biz eskiler yeni bilgisayar aldığımız zaman veya sistem ayarlarına döndürdüğümüz zaman ilk işimiz arama motoru üzerinden CS 1.6 İndir full güncel yazmak oluyor.

Bir çok nesli yaşlandıran ve bir çok nesli’de büyüten bu oyun hakkında diğer detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Oyunun Detayları

Oyunun Adı:Counter-Strike
Sürümü:v1.6
Çıkış Tarihi:01.11.2000
Platform:Bilgisayar (PC)
İşletim Sistemi:Microsoft Windows
Tür:FPS
Lisans:Full
Dil:Türkçe & İngilizce
Ek Paket:Yok
Crack:Var (Gömülü)
Kurulum:Hızlı (Otomatik)
Geliştirici:Valve
Yayımcı:Valve
Dosya:Exe
Boyutu:272 MB

Sistem Gereksinimleri

Genel Gereksinim:Düşük
İşletim Sistemi: Windows XP+ (ve Üst Sürümleri)
Gerek:32 – 64 Bit
İşlemci:Tek Çekirdek – 500 MHz+
Bellek:96 MB+
Ekran Kartı:16 MB+
Disk Alanı: 1 GB+

CS 1.6 Nedir?

Counter Strike yani kısaca CS ülkemiz dahil tüm dünyada unutulmaz oyun serisi haline gelen 1.6 versiyonunu kısaca tanıtacağız.

1999 yılında duyurulan ve 2000 yılında piyasaya sürülen v1.6 ile tüm dünyada yankı yaratmayı başardı. FPS Çevrim için aksiyon ve savaş oyunu olmasının yanı sıra stratejik ve ekip savaşlarının mükemmel entegresi o yıllardaki benzer oyunlardan çok üstündü.

Satış rakamları milyonları geçen Counter-Strike serisi kendi kulvarındaki liderliğini hala sürdürüyor.

CS 1.6 çıkması ile birlikte oyuncular oldukça rahatlamış ve kendilerini rekabetin içerisine kaptırmıştı. Oyunu indirdiğiniz zaman karşınıza tek bir kurulum dosyası çıkıyor ve rahatlıkla kurup oynayabiliyorsunuz. Kurulumda bile böyle basite indirgemeleri bünyesindeki oyun sevenleri mutlu ettiği gibi oyunu bilmeyenlerinde öğrenmesini sağlamışlardı.

CS 1.6 Full İndir ve Güncel Türkçe yamalı sürümü hakkındaki detaylarla birlikte yukarıda sizler için paylaşılmıştır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
1,785 okunma
okunma1624
2 yorum