CS GO 4.3 Tam Ekran Yapma (2023)

 CS GO 4.3 Tam Ekran Yapma (2023)
Okunuyor CS GO 4.3 Tam Ekran Yapma (2023)

CS GO 4.3 Tam Ekran Yapma (2023) için yerli kaynaklarda çok fazla sonuç olmasına rağmen işinize en çok yarayacak gerçek bilgileri bulmak olabildiğince zor olabiliyor. Bu açığı gördüğümüz için 2023 yılında konuyla ilgili en doğru ve işinize yarayacak bilgileri sizlere sunmaya çalıştık. Yıl boyunca bu içerik hakkındaki içerik güncellenmeye devam edilerek sizlere en kaliteli bilgiler paylaşılmaya devam edilecektir.

CS GO 4.3 Tam Ekran Yapma işlemiyle ilgili nasıl yapıldığına dair tüm detaylar burada paylaşılmaktadır. 2023 yılında ekran boyutunuzu ayarlamanızı sağlayacak bu yöntemin tüm ayrıntılarıyla öğreneceksiniz. Konuyla ilgili sormak istediğiniz farklı sorularınız varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

CS GO 4.3 Tam Ekran Yapma ile ilgili her oyuncu çeşitli sorunlarla karşılaşıyorlardı. Şimdi gelen güncelleme ile birlikte artık bu sorunları rahat çözeceksiniz. CS:GO Oyuncuları oyunun ekran ayarlarından 4:3 yaptıkları zaman aşağıda ve yukarıda siyah bar çıkıyordu, sonrada bunları kaldırmak için uğraşıyorlardı. Genellikle bu hatanın görüldüğü AMD ve İNTEL kullanıcıları için çok zor yöntemler ile çözümler tavsiye ediliyordu. CS:GO kullanıcılarının yaşadığı bu sorunları gördü ve 4:3 Tam Ekran Yapma ile ilgili yeniden düzenlemeler getirdi.

CS GO 4.3 Tam Ekran Yapma – 2023

CS GO 4.3 Tam Ekran Yapma – 2023 için en hızlı şekilde bilgiye ulaşmanızı sağlayacak olan bu rehber niteliğindeki içeriğimiz sürekli olarak güncel tutulmaya devam edilecek. Böylelikle konuyla ilgili ne zaman bir araştırma yapsanız bu yazımız hakkındaki işinize yarayacak olan detaylı bilgilere buradan erişebileceksiniz. Eğer cevaplanmamış konu hakkında bir sorunuz varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

CS GO 4.3 Tam Ekran Yapma ile ilgili sorunlar yaşayanlar için bunun nasıl çözüleceğini ve neden olduğunu’da açıklayacağız. Oyuncuların oyunu daha yakından görerek oyun içi refleks ve performanslarını arttırmak amacıyla görüntü ayarlarını büyütmeye çalışıyorlar.

Özellikle 4:3 ekran ayarlarında oynarken ekranın etrafında siyah barlar çıkması ile istenilen şekilde ayar yapılmamış oluyor. CS:GO Oyuncuların yaşadıkları bu sorunu duyup sessiz kalmadı.

CS:GO 4:3 Tam Ekran Yapma
CS:GO 4:3 Tam Ekran Yapma

AMD, İNTEL veya Nvidia ekran kartı sahiplerinin 4:3 Tam Ekran Yapma için yapacakları işlem aynı.

Oyuncular oyun için ayarlarda 4:3 yaptıklarında oyun ekranında bu boyutlarda olacağını düşünüyorlar fakat unuttukları önemli bir nokta var. CS:GO 4:3 olarak ekran boyutunu ayarladığınız zaman oyunun ekranı doğru olarak kendini küçültüyor. Fakat ekranınızın boyutunun büyük olmasından dolayı etrafta siyah barlar görüyorsunuz. Bunun için AMD, İNTEL vye Nvidia hangi ekran kartına sahip olursanız olun kullandığınız monitör ayarınız dan ekran boyutunu 1024×768 olarak ayarlamanız gerekmektedir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın