CS GO 5 Yıllık Tecrübe Jetonu Nasıl Alınır?

 CS GO 5 Yıllık Tecrübe Jetonu Nasıl Alınır?
Okunuyor CS GO 5 Yıllık Tecrübe Jetonu Nasıl Alınır?

CS GO 5 Yıllık Tecrübe Jetonu Nasıl Alınır? sorusunu 2021 yılı için cevaplıyoruz. Gelmedi problemi yaşayanlara nasıl alabileceklerini de anlattık. Ülkemizde geçmişten günümüze oyun platformunda en unutulmayan isimlerden bir tanesi Counter-Strike oyunudur. Kendisini sürekli geliştirmeyi başaran efsane FPS oyunu CS:GO ile zirvedeki yerini hiç bırakmadı. Ülkemizde oyuna ilgi çok fazla olduğu için hakkındaki sorular da doğal olarak artıyor. CS GO 5 Yıllık Tecrübe Jetonu hakkında uzun yıllardır kafaları karıştıran bir çok soru bulunmaktadır. Bizde bu soruları elimizden geldiğince yanıtlamaya çalıştık. Öncelikle CS GO 5 Yıllık Tecrübe Jetonu Nasıl Alınır? sorusunu yanıtlayıp ardından gelmedi problemiyle karşılaşanlara nasıl alabileceklerini anlatacağız.

CS GO 5 – 10 Yıllık Tecrübe Jetonu Nasıl Alınır? (2021)

CS GO 5 veya 10 Yıllık Tecrübe Jetonu Nasıl Alınır? bilmiyorsanız aşağıda sizlere sunduğumuz bilgiler doğrultusunda jetonun sahibi olabilirsiniz. Hatta 10 yıllık jeton sahibi bile bu şekilde olunmaktadır.

CS GO 5 - 10 Yıllık Tecrübe Jetonu Nasıl Alınır? (2021)
CS GO 5 – 10 Yıllık Tecrübe Jetonu Nasıl Alınır? (2021)
  • CS GO oyunu Steam hesabınızda 5 veya 10 yıldır var olan bir oyun olması gerekiyor.

Steam hesabınızda eğer CS:GO oyunu veya Counter-Strike oyunlarından bir tanesi 5 veya 10 yıldır varsa bu jetonun sahibi olabilirsiniz.

Yeni hesaplar veya kümesi düşük oyuncularda jetonu görebilirsiniz. Bende CS:GO aktif oynamamama rağmen 5 yıllık ve 10 yıllık jetonların sahibiyim.

CS GO 5 veya 10 Yıllık Tecrübe Jetonu Gelmedi !

CS GO 5 veya 10 Yıllık Tecrübe Jetonu Gelmedi problemiyle karşılaşıyorsanız öncelikle oyunun gerçekten de kaç yıldır hesabınızda olduğunu kontrol edin. Yalnızca CS:GO değil herhangi bir Counter-Strike oyunu Steam hesabınızda 5 yıllık olması tecrübe jetonunu alabilmeniz için yeterli olacaktır.

Eğer jeton gelmediyse CS:GO Teknik destek ekibine konuyla ilgili mail atmanız gerekmektedir. Bu sayede hesabınız hızlıca incelenip jetonunuz size teslim edilebilir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın