CS GO Aim Hack Kodu [2020]

 CS GO Aim Hack Kodu [2020]
Okunuyor CS GO Aim Hack Kodu [2020]

CS GO Aim Hack Kodu sayesinde girdiğiniz maçlarda düşmanları tam kafadan rahatlıkla vurabilirsiniz. Konsola yazacağınız basit şifreler ile aktif edin. 2020 Yılında gelen güncellemeler sonrasında eskiden kullanılan klasik kodların yerine tercih edilebilecek bir çok yeni kod getirildi.

Özellikle Steam üzerinden CS:GO oyunun ücretsiz olmasıyla birlikte oyuna yeni başlayan binlerce oyuncu bu tür yardımcı kodların ne işe yaradığını ve nasıl yapıldığını bilmiyorlar. Yeni kod olarak getirilen bu kodları eski oyuncuların’da bir çoğu bilemiyor.

Bizden çok istenilen CS GO Aim Hack Kodu ile ilgili bir araştırma gerçekleştirdik. Bu yazımızı klasik bir haber tarzında yapmak yerine geniş bir rehber yazısı gibi hazırlayarak işinize yarayacak tüm bilgileri sunmak istiyoruz.

CS GO Aim Hack Kodu

CS GO Aim Hack Kodu hakkında merak edilen, sık sorulan ve bilinmesi gereken tüm önemli bilgileri burada bulacaksınız. Yer verdiğimiz içerikler 2020 yılına özel hazırlanmıştır. Rehber yazımız sürekli olarak güncellenerek oyuncular tarafından sık sorulan soruların cevapları ve yeni bilgilerle genişletilecektir. Eğer merak ettiğiniz ve sormak istediğiniz bir sorunuz varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

CS GO Aim Hack Kodu
CS GO Aim Hack Kodu

Dereceli ve normal eğlence maçlarında’da çok kullanılmak istenilen CS GO Aim Hack Kodu aslında sadece bot veya özel maçlarda kullanılabiliyor. Oyunun kendisi bu tür zararlı olmayan hile kodlarının kullanılmasına izin veriyor. Fakat size normal ve dereceli maçlarda’da kullanabileceğiniz bazı ayarları vereceğiz. Bu vereceğimiz ayarlar her ne kadar hile olmasa da düşmanları öldürme konusunda size çok yardımcı olacağı için işinize yarayacaktır.

İlginizi Çekebilir: CS GO Only HS Kodu

CS GO Aim Hack Kodu Nedir?

CS GO Aim Hack Kodu, botlarla oynanan veya özel oluşturulan maçlarda rakibin üzerine ateş ettiğiniz taktirde tam kafadan düşmanları vurmanızı sağlayan bir şifredir.

Düşman bacak, omuz, kol veya kafa dışında herhangi bir bölgesine ateş ettiğinizde dahi mermileriniz rakibin kafasına gidecektir. Normal ve Dereceli maçlarda bu kod kullanılamaz. Kullanım sınırlandırılması konulan kodlar herhangi bir ceza riski taşımaz.

CS GO Aim Hack Kodu Kullanmak Yasak mı? (Ban Yer miyim?)

CS:GO Aim Hack Kodu kullanmaktan korkan veya bunu kullanınca ceza yiyebileceğini düşünen bir çok oyuncu bulunuyor. Eski oyuncular yeni ve amatör oyuncuları bu tarz iddialar ile sıkça korkuttuklarını görüyoruz. CS GO Aim Hack Kodu kullanımı herhangi bir ceza almanızı sağlamaz.

Oyun tarafından eklenen legal bir hiledir. Normal ve dereceli maçlarda kullanamadığınız için rekabet sistemini etkilemez. Botlar veya özel maçlarda kullanılabilirliğinden dolayı hile sadece zevk veya antrenman için kullanılır.

CS GO Aim Hack Kodu Sayesinde Eğlenin

CS GO Aim Hack Kodu ile nasıl eğlenilir ki? diye sorular soruyorsanız birazdan nasıl eğleneceğinizi çok iyi anlatacağız. YouTube veya Twitch gibi platformlarda yayıncıların arkadaşlarıyla özel maçlara girerek onlarla nasıl eğlendiklerine hiç şahit olmadınız mı?. Bir arkadaşınızı oyunda 1 vs 1 atmaya davet edin, odanızı kurun ve sonra sürekli kafadan vurarak onunla dalga geçin.

CS GO Aim Hack Kodu Nasıl Kullanılır?

CS GO Aim Hack Kodu Nasıl Kullanılır? hala anlamadıysanız aşağıda çok detaylı bir şekilde anlatmaya çalıştık. Maddeleri yerine getirerek aim hack kodunu aktif edebilirsiniz.

1 – Özel Atölye’de Bir Oda Kurun

CS GO Aim Hack Kodu için Atölyede özel bir oda kurmanız gerekiyor.

CS GO Aim Hack Kodu
CS GO Aim Hack Kodu

2 – Ayarlardan Geliştirici Konsolu Etkinleştirin

Özel odanızı kurduktan sonra ayarlara gelin ve geliştirici konsol seçeneğini “evet” olarak işaretleyin.

CS GO Aim Hack Kodu
CS GO Aim Hack Kodu

3 – Konsola “sv_cheats 1” Kodunu Yazın

Konsolu açıp “sv_cheats 1” kodunu yazın.

CS GO Aim Hack Kodu
CS GO Aim Hack Kodu

4 – Konsola “ent_fire !picker addoutput “ModelScale 0” Kodunu Yazın

Maç’da aimi düşmanın üzerine götürün ve sonrasında konsola “ent_fire !picker addoutput “ModelScale 0” kodunu yazın.

CS GO Aim Hack Kodu
CS GO Aim Hack Kodu

5 – CS:GO Aim Hack Kodu Çalışmaya Başlar

CS:GO Aim Hack Kodu yukarıdaki 4 madde’de çalışmaya başlayacaktır. 4. Madde olarak verdiğimiz uyarıları yerine getirin. Aksi halde hile çalışmaz.

CS GO Aim Hack Kodu
CS GO Aim Hack Kodu

CS GO Aim Hack Kodu ile ilgili sormak istediğiniz, yapamadığınız veya merak ettiğiniz konuları yorum olarak yazabilirsiniz. Konuyla ilgili detaylar güncel olarak aktarılmaya devam edilecek.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın


VOZOL