CS GO Bedava Skin Alma Siteleri (2021)

CS GO Bedava Skin Alma Siteleri (2021)

CS GO Bedava Skin arayanlar için bunları veren siteleri ve almanızı sağlayacak yöntemleri anlattık. 2021 yılındaki tüm işe yarar bilgiler burada sizlerle. Bilindiği gibi Counter-Strike: Global Offensive oyununda yer alan silah ve bıçak skinlerinin çok büyük bir piyasası var. Genellikle İnternet siteleri üzerinde gerçek para ile oynanan CS:GO’ya özgü şans oyunları ile pahalı skinler kazanılabiliyor. Bu siteler daha fazla oyuncuyu çekmek adına genellikle CS:GO Bedava Skin dağıtıyorlar. Bizde 2021 yılında hizmet veren bu siteleri bularak sizlerin nasıl hiç bir ücret ödemeden tamamen bedava bir şekilde skin alabileceğinizi anlatıyoruz.

CS GO Bedava Skin Alma

Kulağa imkansız gibi gelse de aslında reklam için dağıtılan bu bedava skinleri toplayarak çıkacağız. Kazandığımız skinleri çekebilmemiz için depozit almayan siteleri seçmemiz gerekiyor. Bunun için bazı siteleri de aşağıda sıraladık. Kesinlikle bir sponsor ile anlaşılmadı yani içeriğimizde reklam bulunmamaktadır. Amacımız sizlerin isteğini yerine getirebilecek bir yöntemi sizlere anlatmak.

CS GO Bedava Skin Alma
CS GO Bedava Skin Alma

Genellikle bu tür sitelerde ilk üye olanların kazanması zor değil. Bunun sebebi ise size kazanabileceğinizi göstermek, sonrasında kayıplar yaşayabilirsiniz. Fakat zaten bizim amacımız CS GO Bedava Skin Almak herhangi bir zararımız olamaz. Böyle siteler ilk üyeliklerde ve referans kodunuzla üye çektiğiniz zamanlarda sizlere ekstra para birimi tanımlıyor. Bu para birimleri ile sitede skin için kasa açabiliyorsunuz. Örnek siteler;

  • gocs8.pro
  • antiskins
  • topskin.co

Aynı zamanda seçeceğimiz site depozit istemediği için çıkardığımı skinleri hesabımıza atabiliriz. Sonrasında başka bir sitede yine aynı işlemleri deneyebilirsiniz.

Ülkemizde en popüler oyunlardan bir tanesi olan ve dünyanın’da en az bizim kadar tanıdığı CS:GO oyunu içerisinde silahlara, bıçaklara ve eldivenlere ait bir birinden farklı cilt görünüşleri mevcut. Kimse kimse için bedava herhangi bir şey yapmaz fakat bu tür siteler daha çok müşteri toplamak ve bu müşterilerden daha fazla gelir elde edebilmek için başlarda hediyeler ile gözlerinizi boyamaya çalışıyor.

CS:GO Bedava Skin Siteleri (2021)
CS:GO Bedava Skin Siteleri (2021)

CS:GO Bedava Skin Kazanmak için yerli ve yabancı siteleri mevcut fakat bunların arasında en iyilerini ve işinize yarayacaklarını 2021 yılına özel listeledik. CS:GO Skin Siteleri üzerinden Bedava kazanmak istiyorsanız yazımızdaki listeye bakabilirsiniz.

CS:GO Skin Siteleri üzerinden herhangi bir kostüm kazandığınız zaman buna sahip olabilmeniz için depozito parası isteyecektir. Bir kereye mahsus olmak üzere küçük ücretleri vererek bu tarz ciltlere sahip olabilirsiniz. Buradaki bedava kazanma taktiği aslında çok az bir tutara ederinin çok üzerinde kostümleri almak ve sistemin açığından yararlanmak.

CS:GO Bedava Skin 2021 siteleri arasında ücretsiz olarak hiç bir siteden herhangi bir şey kazanamazsınız. Sizleri boşuna oyalamak veya başka insanların oyalamasına göz yummamak adına bu konuya’da değinmek istedim.

CS:GO Skin Siteleri 2021 yılında tercih edebileceğiniz güvenli, bedava ödülleri ve kazanma şansınızın yüksek olabileceğine inandığımız sitelerden oluşmaktadır. Daha detaylı bili almak için mevcut sitelere giderek kısa bir araştırma yapabilirsiniz.

  1. HELLCASE.COM
  2. FARMSKİNS.COM
  3. CSGOlive.com
  4. CSGOFAST.Ru
  5. Csgo-skins.com
  6. PVPRO.COM
  7. Csgoroll.com

CS:GO Skin siteleri arasında görmek istediğiniz ve göremediğiniz önemli siteler varsa yorum olarak bunları belirtebilir ve diğer oyuncuların yararlanmasını sağlayabilirsiniz.

2
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.