e
sv

CS GO Bunny Kodu ile Tavşan Gibi Sekin

1180 Okunma — 03 Aralık 2020 10:27
CS GO Bunny Kodu ile Tavşan Gibi Sekin
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

CS GO Bunny Kodu ile haritada tavşan gibi hızlı sekmeye başlayın. Verdiğimiz hızlandırma kodları ile daha önce görmediğiniz süratlere hemen ulaşacaksınız. CS:GO Bunny Kodu son zamanlarda oyuncuların en çok aradıkları ve merak ettikleri kodların başında geliyor. Haritada tavşan misali zıplaya zıplaya hızlanarak koşturmak isteyenler için bir rehber hazırladık.

CS GO Bunny Kodu Ne İşe Yarar?

CS GO Bunny Kodu Ne İşe Yarar?
CS GO Bunny Kodu Ne İşe Yarar?

CS GO Bunny Kodu, oyun içerisinde konsola yazılarak aktif edilen oyuncunun çeşitli hareketlerle daha hızlı hareket etmesini sağlayan bir özelliktir. Normal ve Dereceli oyunlarda işe yaramayan CS GO Bunny Kodu genellikle özel haritalarda izin verilmesi ile gerçekleşebilir. Parkur gibi haritalarda genellikle oyuncular bunny taktiğiyle bölümleri geçerler.

CS GO Bunny Kodu kullanmadan yine aynı hızlanma hareketleri uygulansa dahi başarılı olunamaz. Oyundaki hızlanmak için yapacağınız hareketleri daha iyi yapabilmenizi ve böylelikle hızlanmanızın yolunu açar.

CS GO Bunny Kodu Nedir?

CS GO Bunny Kodu, yukarıda anlattığımız gibi oyundaki karakterinizin izin verilen haritalarda çok daha hızlı hareket etmesini sağlayan bir koddur. Konsola çeşitli bazı destekleyici kodlardan sonra sv_autobunnyhopping 1 esas kodu yazarak aktif hale getiriliyor. Bunu tam olarak nasıl yapacağınızı aşağıda maddeler halinde anlatıyoruz.

CS GO Bunny Kodu Nedir?
CS GO Bunny Kodu Nedir?

CS GO Bunny Kodu için sizlere verilen bilgiler kafanızdaki çoğu sorunun cevabı olacak niteliktedir. Fakat sormak istediğiniz başka sorularınız varsa yorum olarak yazabilirsiniz. İçeriği güncellemeye ve geliştirmeye devam edeceğiz.

CS GO Bunny Kodu Nasıl Yapılır?

CS GO Bunny Kodu oyun içerisinde aktif hale getirebilmeniz için neler yapmanız gerektiğini anlatıyoruz. Gelebilecek güncellemelerle burada anlatılanlar değişirse tekrar içeriği güncelleyeceğiz.

CS GO Bunny Kodu Nasıl Yapılır?
CS GO Bunny Kodu Nasıl Yapılır?

CS GO Bunny Kodu Nasıl Yapılır?; CS GO oyununda Konsolu açın ve sv_cheats 1 kodunu yazın. Daha sonra konsola sv_autobunnyhopping 1 yazarak tavşan hızına ulaşabilirsiniz. Eğer bunny yapılmıyorsa konsola son olarak sv_restart 1 yazarak üstteki işlemleri tekrarlayabilirsiniz.

 1. Konsolu açın ve sv_cheats 1 yazın,
 2. Sonrasında sv_autobunnyhopping 1 kodunu da konsola yazın,
 3. CS GO Bunny Kodu çalışacaktır.
YouTube video
CS GO Bunny Kodu

CS GO Bunny Kodu Nasıl Kullanılır?

CS GO Bunny Kodu için yukarıda verdiğimiz işlemleri yaparak aktif etmeniz gerekiyor. Daha sonrasında aşağıdaki adımları uygulayarak oyunda sizde bunny yapabilirsiniz.

Rekabetçi gibi eklenti ve hile kullanamadığınız oyun modlarında BHOP yapmak için ilk önce zıplıyorsunuz. Zıpladıktan sonra mause ile sağa dönerken aynı anda klavyeden “D” yani sağa gitme tuşuna basıyorsunuz. Eğer aynı eylemi sola dönerek yapıyorsanız bu seferde klavyeden “A” tuşuna yani sola gitme tuşuna basıyorsunuz.

Tam yere düştüğünüz anda hemen boşluk tuşuna bir daha basınca hızınız artıyor. Her zıplamada tek yöne olmak yerine iki yöne de dönerek gidebilirsiniz fakat fazla dönmeye çalışırsanız yavaş giderken bunny eyleminiz yarıda kalır ve bozulur.

CS GO Bunny Kodu ile ilgili bilgiler güncellenmeye ve detaylandırılmaya devam edilecektir.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

CS GO Bunny Kodu ile Tavşan Gibi Sekin