CS GO C4 Işığı: Wall Hack Nasıl Yapılır?

 CS GO C4 Işığı: Wall Hack Nasıl Yapılır?
Okunuyor CS GO C4 Işığı: Wall Hack Nasıl Yapılır?

CS GO C4 Bombası Işığı ile yapılabilen yeni Wall Hack, hilesi nasıl yapılır? sorusunu cevaplıyoruz. 2021 yılında herhangi bir program olmadan oyun içerisinde ban yemeden uygulayabileceğiniz taktiği ve yönteme ait detayları içermektedir. RUS bir oyuncu tarafından bulunan bu taktik ile hiç bir program veya dosya indirmeden oyun içerisinde Wall Hack yani duvar arkası görme hilesini yapabilirsiniz. Hile dediğimize bakmayın, oyuna son gelen güncellemelerden sonra fark edilen bir bug desek daha doğru olur.

Counter-Strike: Global Offensive oyununu saran hileciler ve VAC sisteminin bir türlü hilecilerin kökünü kazıyamaması oldukça oyuncu kaybına sebep oldu. Tüm bunlar yetmezmiş gibi bir de böyle bir açığın bulunması tüm olan bitenlerin üzerine tuz biber ekledi. Popüler haber sitelerinin de paylaştığı CS:GO C4 bombası ışığı ile yapılan wall hack hilesi haberlerinden sonra bunu binlerce oyuncu daha yapmaya başlayacak. Şu sıralar duvar arkasında öldüğünüz zaman şaşırmayın.

Hilenin adından da anlayacağınız gibi yalnızca Terörist (T) iken yapabileceğiniz bir hile. Eğer oyun başı CT düşerseniz taraf değiştirmek için sabırsızlanacaksınız. Bunu yaparken şikayet edilseniz dahi ban yeme durumunuz oldukça zor. Çünkü bilgisayarınızda herhangi bir 3. yazılım programı çalıştırmıyor veya dosya değişikliği yapmıyorsunuz. Normal oyununuzu oynarken bir açıktan faydalanıyorsunuz. Tabi ki bu tür açıkları da kullanmak suç fakat ortalık hileci kaynarken bu pek de ciddiye alınmaz.

CS GO C4 Bombası Işığı Wall Hack Hilesi Nasıl Yapılır?

CS GO C4 Bombası Işığı ile Wall Hack Hilesi Nasıl Yapılır? aşağıda anlatıyoruz. Aynı zaman da bu açığı bulan Rus oyuncunun yayınladığı videoyu da sizlerle paylaşacağız. Bu sayede daha iyi anlayabilirsiniz. Öncelikle tekrar belirtmek isteriz ki bu hile aslında bir açıktan ibarettir. Gelecek güncellemelerde düzeltilebilir. Fakat şuanda aktif olarak devam etmekte ve kullanılmaktadır. CS GO Oyununa normal bir şekilde girin ve bir maç başlatın. Terörist (T) takımındayken bombayı taşıyan oyuncunun sırtında bombayı göreceksiniz. Genellikle bombayı taşıyan oyuncunun eğilmesi ve aşağı doğru bakması gerekiyor. Elinize alacağınız AWM ile ışığa dürbünle yakınlaşınca arkasında bir oyuncu olduğunu görebileceksiniz. Çünkü bombanın ışığına yakınlaştığınız zaman karşısında duran nesnenin arkasındaki oyuncuyu sanki Wall Hack hilesi açıkmış gibi gösteriyor.

CS GO C4 Bombası Işığı Wall Hack Hilesi Nasıl Yapılır?
CS GO C4 Bombası Işığı Wall Hack Hilesi Nasıl Yapılır?

Bunu hareket halindeyken veya önünüz de bir bariyer yokken yapmaya çalışmayın. Genellikle düşman oyuncuların çıkabileceği alanlarda bombayı taşıyan oyuncu karşınızda konum alacak. Sizde onun arkasından c4 bombasının ışığına AWM ile yakınlaşarak arkadan düşman oyuncunun gelip gelmediğini görebilecek ve gördüğünüz zaman vurabileceksiniz.

CS GO C4 Bombası Işığı ile Yapılan Wall Hack Hilesinin Görüntüleri:

CS GO C4 Bombası Işığı Wall Hack Hilesi


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın