CS GO Can Kodu

CS GO Can Kodu

CS GO Can Kodu sayesinde oyun içerisinde canınızı 1000 yapabilirsiniz. Yalnızca özel ve bot maçlarında kullanabileceğiniz legal bir konsol kodu olarak bilinir. Serinin önceki oyunları gibi Global Offensive, görev tabanlı birçok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunudur. CS GO Can Kodu gibi oyun içerisinde kullanabileceğiniz bir çok farklı kod bulunmaktadır. Oyuncular ilk önce görevleri tamamlamak veya düşman takımı yok etmek için teröristler veya terörle mücadele ekibi takımlarından birini seçerler.

Örneğin, yıkım haritalarında (de_) teröristler bomba kurmaya çalışırken, terörle mücadele bombanın kurulmasını engellemeye veya kurulmuş bombayı imha etmeye çalışır. CS GO Can Kodu için önerdiğimiz şifre bütününü kullanın. Global Offensive’e önceki oyunlardaki görevlere ek olarak silah yarışı (arms race) denilen bir mod eklenmiş, bu modla birlikte klasik Counter-Strike haritalarının yanında farklı haritalar da oyuna dahil edilmiştir.

Önceki oyunlarda olduğu gibi, bir tur görevlerin tamamlanmasıyla veya düşman takımın imha edilmesiyle sona erer ve yeni bir tur başlar. Tur bitmeden ölen oyuncular, dirilmek için turun bitmesini beklemek zorundadır. CS GO Can Kodu hakkında daha fazla bilgiyi buradan ulaşabileceksiniz. Oyuncular önceki turdaki performansına göre alacağı parayla silah ve ekipman satın alabilir.

CS GO Can Kodu

CS GO Can Kodu
CS GO Can Kodu

CS GO Can Kodu, oyun içerisinde “é” tuşu ile açılan konsola yazılarak aktif edilen canı doldurma veya canın değerini 1000 yapma kodudur. Bu kod haricinde, CS GO Noclip Kodu olarak da bilinen uçma hilesi ile dilediğiniz kadar yükselebilirsiniz. Genellikle arkadaşlar arasında eğlence amaçlı kullanan veya antrenman sırasında çeşitli strateji geliştirmenizi sağlayan bir koddur.

CS GO Can Kodu Nasıl Kullanılır?

CS GO Can Kodu için aşağıda verdiğimiz maddeleri uygulayarak oyun içerisinde canınızı doldurma işlemini sağlayabilirsiniz. Eğer kod çalışmadıysa aşağıda verdiğimiz adımları eksik veya yanlış yapmışsınız demektir. CS GO Can Kodu hakkındaki tüm sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

CS GO Can Kodu Nasıl Kullanılır?
CS GO Can Kodu Nasıl Kullanılır?

CS GO Can Kodu Nasıl Kullanılır?;

  • Oyuna Giriş Yapın,
  • Özel veya Bot Maçına Girin,
  • (é) Komut Konsolunu Açın,
  • Konsola “sv_cheats 1” yazın,
  • Konsola “ent_fire !self addoutput “health 100” yazın,
  • Maç içerisinde uçabilirsiniz,

CS GO Can Kodu hakkındaki bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz. Merak ettiğiniz ve sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

3
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.