CS GO Crosshair Generator (2022) Türkçe

 CS GO Crosshair Generator (2022) Türkçe
Okunuyor CS GO Crosshair Generator (2022) Türkçe

CS GO Crosshair Generator arayanlar için 2022 yılında kullanabileceğiniz en profesyonel ayarları sizlere sunuyoruz. Nasıl yapılacağını öğreneceğiniz gibi en kaliteli nokta cross kodlarını da yine burada güncel olarak bulabileceksiniz. Dünyanın en popüler çevrim içi FPS oyunlarının başında gelen CS:GO uzun yıllardır milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam etmektedir. Rekabet sisteminin hiç bir zaman zarar görmediği böylesine köklü bir oyunda herkes hala en iyi oyuncu olabilmek için mücadele vermeye devam ediyor. CS GO Crosshair Generator ayarlarını arayanlar genellikle bu ayarları başka oyuncular veya profesyonel oyunculardan görerek özeniyorlar. Gerçekten de özenilecek bir ayardır çünkü profesyonel oyuncular her zaman en güncel oyunu takip ederek en iyi ayarlarını uygularlar. Sizde en az onlar kadar iyi olmak istiyorsanız öncelikle ayarlarını taklit ederek rakiplerinizin önüne geçmeyi denemelisiniz. 2022 yılı için özel hazırladığımız Crosshair Generator Generator rehberimizde nasıl yapılır? sorusuna cevap bulacak ve bu ayarın tüm inceliklerini öğreneceksiniz.

CS GO Crosshair Generator

CS GO Crosshair Generator oyun içerisindeki silahınızın mermisini gideceğiniz yönü gösteren namlu hedef işaretidir. Her FPS oyununda yer alan maça girdiğinizde elinizde silah varken ekranın ortasında kalan namlu işaretini ne tarafa doğrultursanız silahınız ateşlendiğinde o bölgeye gidecektir. Günümüzde artık FPS oyunlarının yeteneklerle bağlı olarak geliştiğini herkes biliyor. CS:GO oyunundaki Crosshair ayarlarınızı düzelterek rakibi daha kolay hedef alabileceğiniz ve atışlarınızı ıskalamadan yapabileceğiniz ayarların kodlarını kullanmak önemlidir. Crosshair Generator de bu namlunuzun görüntüsünü yuvarlak haline getirerek düşmanları daha hızlı ve kolay şekilde hedef almanızı sağlar. Reflekslerinizi kuvvetlendirerek atışlarınızın daha ortantılı yollamanıza yardımcı olur. Böylelikle düşmanlarınızdan daha avantajlı bir konuma geçersiniz.

CS GO Crosshair Generator Ayarları Nasıl Yapılır?

CS GO oyununda Crosshair ayarlarınızı nokta olarak yapmak istiyorsanız aşağıdaki anlattığımız adımları uygulamanız gerekmektedir. 2022 yılında profesyonel oyuncuların kullandığı bu ayarlar sayesinde maç içerisindeki nişangahınızın görüntüsü nokta olacak ve düşmanları daha rahat haklayabileceksiniz. Her güncellemenin ardından değişen ayarlardan yola çıkarak sizlerin en iyi performansı alabilecekleri düzeni anlatıyoruz. Son güncelleme sonrası tüm profesyonel oyuncuların Crosshair Generator ayarları uygulamasını sizlere aktarmak istedik. Yapamadığınız veya takıldığınız bir yer olursa bize bildirebilirsiniz.

CS GO Nokta Crosshai
CS GO Nokta Crosshai

CS GO Oyununa giriş yapın ve é tuşu yardımıyla konsolu açın. Aşağıda verdiğimiz “Crosshair Generator Kodu” olan tüm kodları kopyalayın ve bu konsola yapıştırın. Ardından bir maça girin ve yeni Crosshair Generator ayarlarınızı deneyin.

  • CS GO Konsolunu açın,
  • Aşağıdaki kodları yapıştırın,
  • Maça girin ve test edin,

CS GO Crosshair Generator Kodu

Aşağıda verilen CS GO Crosshair Generator Kodu 2022 yılına özel hazırlanmıştır. Yukarıda anlattığımız şekilde oyun içerisindeki konsola yazarak nişangahınızın görüntüsünü nokta haline getirebilirsiniz. Bu ayarların ardından hassasiyet ayarlarınızı tekrar düzeltmeniz gerekecektir.

cl_crosshairalpha 255; cl_crosshaircolor 1; cl_crosshairdot 0; cl_crosshairgap -5.5; cl_crosshairsize 1; cl_crosshairstyle 4; cl_crosshairusealpha 1; cl_crosshairthickness 1; cl_crosshair_drawoutline 0; cl_crosshair_sniper_width 0;


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın