CS GO FPS Arttıran Başlatma Seçenekleri 2020

 CS GO FPS Arttıran Başlatma Seçenekleri 2020
Okunuyor CS GO FPS Arttıran Başlatma Seçenekleri 2020

CS GO Başlatma Seçenekleri 2020 kodu ile FPS Arttırma işlemini uygulayabilirsiniz. Bu sayede çok daha akıcı bir oyun deneyimi yaşayın. Oyunculara özel hazırladığımız haberlerimizde’ki tüm işe yarar bilgileri bu başlık altında derliyoruz. Aynı zamanda oyuncuların konuyla ilgili sordukları soruları cevaplıyoruz. CS GO Başlatma Seçenekleri 2020 yılında FPS değerlerinizi en fazla arttıracak kodları burada bulacaksınız. Ve nasıl yapıldığını öğrenerek rahatlıkla uygulayabileceksiniz.

CS GO Başlatma Seçenekleri 2020 En Yüksek FPS Arttırma Kodları

CS GO Başlatma Seçenekleri 2020 yılında kendinize özel ayarlayarak oyun içi FPS değerlerinde ciddi artışlar görebilirsiniz. Bunun için aşağıda anlattığımız yöntemleri yaparak işe başlayın.

CS GO Başlatma Seçenekleri 2020 FPS
CS GO Başlatma Seçenekleri 2020 FPS

1 – Yöntem

Steam üzerinden CS:GO oyununa tıkladıktan sonra karşınıza gelen ekranda Başlatma Seçenekleri Ayarla butonuna tıklayın ve aşağıdaki kodları gerekli alana yazın

Aşağıdaki Kodları Kopyalayın ve karşınıza gelen ekrana yapıştırıp Tamam butonuna basın.

-novid -freq 60 -threads 4 -console -nod3d9ex -nod3d9ex1 -high

İşinize Yarayabilecek Başlatma Seçenekleri Kodları ve Açıklamaları

  • Novid: CS:GO açılış ekranındaki videoyu iptal eder,
  • freq 60: Monitör hızınızı oyunun daha iyi algılamasını sağlar. Sabitlemek ve en iyi verimi alabilmeniz için gerekli bir yardımcı koddur.
  • threads 4: Bilgisayarınızdaki işlemci sayınızı 4 ile değiştirin. Eğer kullandığınız bilgisayarda 2 işlemci varsa -threads 2 yapmanız gerekmektedir.
  • console: Arayüz içerisinde konsol açık olarak başlar, böylelikle hızlı bir şekilde düzenlemeler yapabilirsiniz. Aynı zamanda oyuna giriş yaptığınızda yapacağınız değişikliklerin hatırlamanızı sağlar.
  • nod3d9ex: Direct 9 sürümünü kullanıyorsanız bu kodu yazmanız gerekiyor, aksi halde yazmayın.
  • nod3d9ex1: Bu kod sayesinde oyunu aşağı indirme ve tekrar yukarı getirme işlemini hızlandırırsınız. ALT – TAB olayını hızlı yapma oyun oynarken arka planda bir şeyler yapan kullanıcılar için tavsiye ediliyor.
  • high: Bilgisayarınızın önceliğini oyuna verir, böylelikle oyunu oynarken tüm cihazınız oyuna odaklanacaktır.

CS GO Başlatma Seçenekleri 2020 yılına ait içerikleri aktarmaya devam edeceğiz. Daha önce yazdığımız haberlerimizi inceleyebilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın