CS GO FPS Gösterme Ayarı (2021)

 CS GO FPS Gösterme Ayarı (2021)
Okunuyor CS GO FPS Gösterme Ayarı (2021)

CS GO FPS Gösterme Kodu için ayarı en iyi şekilde ayarlayarak yüksek performanslara ulaşabilirsiniz. Yapmanız gerekenleri tüm ayrıntılarıyla anlatıyoruz. Profesyonel CS:GO oyuncularının yaptığı ince ayarlar sayesinde hissedilir derecede hem performansınızda hem de oynayış açısında bir yükseliş göreceksiniz.

CS GO FPS Gösterme Ayarı

CS GO FPS Gösterme Ayarı olarak işinize yarayabilecek tüm kodları bir araya getirdik. Aşağıda açma, kapama veya sol üste taşıma gibi her ayara ait kodu bulacaksınız.

  • Açma: net_graph 1
  • Kapama: net_graph 0
  • Küçültme: net_graphproportionalfont 0
  • Sol Üst: net_graphpos 3
  • Sağ Üst: net_graphpos 1
  • Orta: net_graphpos 2
CS GO FPS Gösterme Rehberi (2021)
CS GO FPS Gösterme Rehberi (2021)

CS GO Nedir?

CS GO, dünyada en çok oynan çevrim içi FPS oyunlarının başında gelmektedir. Oyunun ücretsiz ve oyun içi dengelerin eşit sağlandığı çok başarılı bir savaş strateji ve nişan oyunu olarak bilinir. Piyasaya çıktığı tarihten bu yana kadar aldığını güncellemeler ile kendisini geliştirmeyi başarmıştır. Aynı zamanda özellikleri diğer FPS oyunlarına’da öncülük etmeye laik görülmüş.

FPS Nedir?

FPS, saniyelik görüntü sayısına denmektedir. Görüntüleme aygıtının ürettiği çerçeve adı verilen sıralı görünen bir frekanstır. Çevrim içi oyunlarda oyunun cihaza hızlı aktarılması oyuncular için çok önemlidir. Ne kadar hızlı algılanırsa düşmana karşı’da yapılacak hamle o kadar erken başlar.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
159 okunma
okunma4019
0 yorum