e
sv

CS GO FPS Gösterme Kodlarının Tamamı

1022 Okunma — 10 Haziran 2020 13:13
CS GO FPS Gösterme
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

CS GO FPS Gösterme Kodları arayanlar için işinize yarayacak tüm şifreleri sizlerle paylaşıyoruz. Bu sayede profesyonel oyuncular gibi daha dikkatli oynayın. Oyuna yeni başlayanlar veya kendini henüz profesyonel oyuncu gibi hazırlamamış olan oyuncuları kapsamaktadır. Bu tür yardımcı kodlar sayesinde hataya yer vermeden kusursuz bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Dereceli maçlar oynarken çatışma halinde veya pusuda çatışmayı beklerken oyundan aldığınız FPS oranlarını gözlemlemeniz çok önemli. Ani düşüşlerle karşılaştığınız zamanlarda çatışmalardan uzak durmak sizin lehinize olacaktır. Bu oranları takip ederek oyun performansınızı arttırarak, işinizi şansa bırakmamış olursunuz. CS GO FPS Gösterme ile ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

CS GO FPS Gösterme Nasıl Yapılır?

CS GO FPS Gösterme için öncelikle oyuna giriş yapın, sonrasında “e” tuşu ile komut konsolu açın ve açılan konsolun içerisine “+graph”veya “cl_showfps 1” kodunu yazın.

CS GO FPS Gösterme
CS GO FPS Gösterme

Yukarıdaki işlemi uygulayarak oyun Counter-Strike: Global Offensive oyunu içerisinde FPS Gösterme özelliğini aktif etmiş olursunuz. Merak ettiğiniz soruları aşağıdan bizlere iletebilirsiniz.

CS GO FPS Küçültme

CS GO FPS Küçültme için oyuna girdikten sonra konsolu açarak “net_graphproportionalfont 0” kodunu yazmanız yeterli olacaktır.

CS GO FPS Kapatma

CS GO FPS Kapatma işlemi için konsola 2 farklı kod yazmanız gerekecek. İlk olarak “-graph” ve sonrasında “cl_showfps 0” kodlarını yazın.

Bu sayede oyun içerisinde FPS Göstermeyi sağlayan özelliğin kaybolduğunu göreceksiniz. CS:GO FPS Gösterme ile ilgili daha önce hazırladığımız haberlerimizi inceleyebilirsiniz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

CS GO FPS Gösterme Kodlarının Tamamı