CS GO FPS Gösterme Kodu (2021)

CS GO FPS Gösterme Kodu ile oyun içerisindeki değişken performans değerlerinizi kontrol edebilirsiniz. 2021 yılında işinize yarayacak güncel kodu paylaştık. Profesyonel oyuncuların tercih ettiği bu konsol kodu sayesinde CS:GO oyuncuları maç içerisindeki FPS değerlerini kontrol edebiliyorlar. Bunu nasıl yapabileceğinizle ilgili bilgileri aşağıda sizlerle paylaştık.

CS GO FPS Gösterme Kodu

CS GO FPS Gösterme Kodu, konsola yazarak aktif edebileceğiniz basit bir koddan ibarettir. Aşağıdaki adımları uygulayarak oyun içerisinde ekranınız üzerinden FPS değerlerinizi görebileceksiniz. Merak ettiğiniz sorularınız varsa yorum olarak yazın.

  • cl_showfps 1
CS GO FPS Gösterme Rehberi (2021)
CS GO FPS Gösterme Rehberi (2021)

CS:GO oyununa giriş yaptıktan sonra komut konsolunu açın ve ardından yukarıda verdiğimiz “cl_showfps 1” kodunu yazın. Maça girdiğiniz zaman ve ana ekrandayken CS GO FPS Gösterme Kodunun aktif olduğunu göreceksiniz.

Reklam Alanı

CS GO Nedir?

CS GO, dünyada en çok oynan çevrim içi FPS oyunlarının başında gelmektedir. Oyunun ücretsiz ve oyun içi dengelerin eşit sağlandığı çok başarılı bir savaş strateji ve nişan oyunu olarak bilinir. Piyasaya çıktığı tarihten bu yana kadar aldığını güncellemeler ile kendisini geliştirmeyi başarmıştır. Aynı zamanda özellikleri diğer FPS oyunlarına’da öncülük etmeye laik görülmüş.

FPS Nedir?

FPS, saniyelik görüntü sayısına denmektedir. Görüntüleme aygıtının ürettiği çerçeve adı verilen sıralı görünen bir frekanstır. Çevrim içi oyunlarda oyunun cihaza hızlı aktarılması oyuncular için çok önemlidir. Ne kadar hızlı algılanırsa düşmana karşı’da yapılacak hamle o kadar erken başlar.

Reklam Alanı
5
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.