CS GO FPS Gösterme Kodu Kapatma (2021)

 CS GO FPS Gösterme Kodu Kapatma (2021)
Okunuyor CS GO FPS Gösterme Kodu Kapatma (2021)

CS GO FPS Gösterme Kodu her zaman için açık kalacak diye bir kaide bulunmamaktadır. Kapatma işlemini nasıl yapacağınızı en basit haliyle anlattık. Aşağıdaki adımları uygulayarak açtığınız FPS değerlerini tek bir hareketle kapama şansınız bulunmaktadır. Konuyla ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

CS GO FPS Gösterme Kodu Kapatma

CS GO FPS Gösterme Kodu ile işiniz bittiyse kapatmak için yine konsola bir kod yazmanız gerekiyor. Aşağıda vermiş olduğumuz kodu tıpkı gösterme kodunu açarken yaptığınız gibi yine komut konsoluna yazacaksınız.

  • net_graph 0
CS GO FPS Gösterme Rehberi (2021)
CS GO FPS Gösterme Rehberi (2021)

net_graph 1 ile aktif edilen FPS göstergesi 0 ile pasif konuma getirilmektedir. Daha farklı sayılar denerseniz daha farklı sonuçlar alırsınız. Bu 2 sayı açma ve kapama için kullanılmaktadır.

CS GO Nedir?

CS GO, dünyada en çok oynan çevrim içi FPS oyunlarının başında gelmektedir. Oyunun ücretsiz ve oyun içi dengelerin eşit sağlandığı çok başarılı bir savaş strateji ve nişan oyunu olarak bilinir. Piyasaya çıktığı tarihten bu yana kadar aldığını güncellemeler ile kendisini geliştirmeyi başarmıştır. Aynı zamanda özellikleri diğer FPS oyunlarına’da öncülük etmeye laik görülmüş.

FPS Nedir?

FPS, saniyelik görüntü sayısına denmektedir. Görüntüleme aygıtının ürettiği çerçeve adı verilen sıralı görünen bir frekanstır. Çevrim içi oyunlarda oyunun cihaza hızlı aktarılması oyuncular için çok önemlidir. Ne kadar hızlı algılanırsa düşmana karşı’da yapılacak hamle o kadar erken başlar.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın