CS GO FPS Gösterme Komutu (2021)

 CS GO FPS Gösterme Komutu (2021)
Okunuyor CS GO FPS Gösterme Komutu (2021)

CS GO FPS Gösterme Kodu veya komutu ile oyunda ne gibi farklılıklar yapabileceğinizi öğrenin. Yalnızca performans kontrolü değil aynı zamanda artışı da yaşayabilirsiniz. Yüksek FPS değerleri her zaman için CS:GO oyuncularının istediği bir şey olmuştur. Her ne kadar oyun içerisinde FPS Gösterme kodu sayesinde değerlerimizi kontrol etmeye çalışsak bile doğru komutu kullandığınızdan emin olmalısınız.

CS GO FPS Gösterme Komutu

CS GO FPS Gösterme Komutu oyun içerisinde değerlerinizi en iyi şekilde gösterecek güncel koddur. Bunun için öncelikle oyuna giriş yapın. Arından é tuşu yarıdmıyla komut konsolunu açın. Daha sonrasında aşağıda sizlere verdiğimiz kodu yazmanız yeterlidir.

  • cl_showfps 1
CS GO FPS Gösterme Rehberi (2021)
CS GO FPS Gösterme Rehberi (2021)

Bu kod sayesinde oyun içerisinde FPS değerlerinizi anlık olarak kontrol edebileceksiniz. Konu 2021 yılı boyunca güncellenmeye devam edilecektir.

CS GO Nedir?

CS GO, dünyada en çok oynan çevrim içi FPS oyunlarının başında gelmektedir. Oyunun ücretsiz ve oyun içi dengelerin eşit sağlandığı çok başarılı bir savaş strateji ve nişan oyunu olarak bilinir. Piyasaya çıktığı tarihten bu yana kadar aldığını güncellemeler ile kendisini geliştirmeyi başarmıştır. Aynı zamanda özellikleri diğer FPS oyunlarına’da öncülük etmeye laik görülmüş.

FPS Nedir?

FPS, saniyelik görüntü sayısına denmektedir. Görüntüleme aygıtının ürettiği çerçeve adı verilen sıralı görünen bir frekanstır. Çevrim içi oyunlarda oyunun cihaza hızlı aktarılması oyuncular için çok önemlidir. Ne kadar hızlı algılanırsa düşmana karşı’da yapılacak hamle o kadar erken başlar.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın