CS GO FPS Gösterme Küçültme (2021)

 CS GO FPS Gösterme Küçültme (2021)
Okunuyor CS GO FPS Gösterme Küçültme (2021)

CS GO FPS Gösterme Kodu haricinde ekranda fazla yer kaplamaması adına nasıl küçültme işlemini uygulayacağınızı anlattık. Daha kolay bir kullanım için önerilerde bulunduk. Oyun içerisinde ki FPS değerlerinizi kontrol ederken oyundan kopmamak ve dikkatinizin dağılmaması için FPS Göstergesinin alanını küçültebilirsiniz.

CS GO FPS Gösterme Küçültme

CS GO FPS Gösterme Küçültme işlemi oyuncuların çok aradıkları bir özelliktir. FPS değerleri açık olan oyuncuların çoğu bunu nasıl küçültebileceklerini bilmedikleri için böyle bir şeyin varlığından dahi habersizler. Ekranınızda kapladığı geniş alan konsantrenizi bozabileceği gibi aynı zamanda görü açınızı da kısıtlayacaktır.

  • net_graphproportionalfont 0
CS GO FPS Gösterme Rehberi (2021)
CS GO FPS Gösterme Rehberi (2021)

Daha önceki yazımızda bahsettiğimiz CS:GO FPS Gösterme Kodu olan “cl_showfps 1” yazdıktan sonra “net_graphproportionalfont 0” komutunu yazınca küçülecektir.

CS GO Nedir?

CS GO, dünyada en çok oynan çevrim içi FPS oyunlarının başında gelmektedir. Oyunun ücretsiz ve oyun içi dengelerin eşit sağlandığı çok başarılı bir savaş strateji ve nişan oyunu olarak bilinir. Piyasaya çıktığı tarihten bu yana kadar aldığını güncellemeler ile kendisini geliştirmeyi başarmıştır. Aynı zamanda özellikleri diğer FPS oyunlarına’da öncülük etmeye laik görülmüş.

FPS Nedir?

FPS, saniyelik görüntü sayısına denmektedir. Görüntüleme aygıtının ürettiği çerçeve adı verilen sıralı görünen bir frekanstır. Çevrim içi oyunlarda oyunun cihaza hızlı aktarılması oyuncular için çok önemlidir. Ne kadar hızlı algılanırsa düşmana karşı’da yapılacak hamle o kadar erken başlar.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın