CS GO FPS Gösterme (Sol Üst)

 CS GO FPS Gösterme (Sol Üst)
Okunuyor CS GO FPS Gösterme (Sol Üst)

CS GO FPS Gösterme Kodu genellikle ilk yazıldığı zaman ekranın üst veya alt orta taraflarında gözükmektedir. Bunu nasıl sol üst tarafa taşıyacağınızı anlattık.

CS GO FPS Sol Üstte Gösterme

CS GO FPS Gösterme işleminden sonra ekranın hoşunuza gitmediği bir köşesindeyse sol üst tarafa taşıyabilirsiniz. Bunun için aşağıda verilen basit kodu yazmanız yeterli olacaktır.

  • net_graphpos 3
CS GO FPS Gösterme Rehberi (2021)
CS GO FPS Gösterme Rehberi (2021)

Sayıları değiştirdikçe sonuçların da değişeceğinden bahsetmiştik. Fakat FPS Göstergesini sol üst tarafta görmek için bunu kullanmanız yeterli olacaktır.

CS GO Nedir?

CS GO, dünyada en çok oynan çevrim içi FPS oyunlarının başında gelmektedir. Oyunun ücretsiz ve oyun içi dengelerin eşit sağlandığı çok başarılı bir savaş strateji ve nişan oyunu olarak bilinir. Piyasaya çıktığı tarihten bu yana kadar aldığını güncellemeler ile kendisini geliştirmeyi başarmıştır. Aynı zamanda özellikleri diğer FPS oyunlarına’da öncülük etmeye laik görülmüş.

FPS Nedir?

FPS, saniyelik görüntü sayısına denmektedir. Görüntüleme aygıtının ürettiği çerçeve adı verilen sıralı görünen bir frekanstır. Çevrim içi oyunlarda oyunun cihaza hızlı aktarılması oyuncular için çok önemlidir. Ne kadar hızlı algılanırsa düşmana karşı’da yapılacak hamle o kadar erken başlar.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
71 okunma
okunma3727
0 yorum