CS GO FPS Gösterme Tuşu (2021)

 CS GO FPS Gösterme Tuşu (2021)
Okunuyor CS GO FPS Gösterme Tuşu (2021)

CS GO FPS Gösterme Kodu aynı zamanda bir tuşa atanabilmektedir. Kısa yol tuşu sayesinde değerlerinizin görünür olmasını hızlıca açıp, kapatmak mümkün. Bu basit fakat işe yarar kodu 2021 yılında nasıl kullanabileceğinizi anlattık. Aynı zamanda konuyla ilgili daha önce açtığımız içeriklerimizi de okuyabilirsiniz.

CS GO FPS Gösterme Tuşu

CS GO FPS Gösterme Tuşu oyun içerisindeki bu özelliği açmak ve kapatmayı sağlayan kısa yolu gösterir. Fakat oyun içerisinde böyle bir özellik bulunmamaktadır. Bunun için sizlere daha önce verdiğimiz açma kodunu kullanmanız gerekecek.

  • cl_showfps 1
CS GO FPS Gösterme Rehberi (2021)
CS GO FPS Gösterme Rehberi (2021)

Konsola yazacağınız “cl_showfps 1” kodu ile CS GO FPS Gösterme işlemi herhangi bir tuşa gerek duymadan aktif hale gelecektir. Detaylı bilgiler ilerleyen günlerde eklenmeye devam edilecek.

CS GO Nedir?

CS GO, dünyada en çok oynan çevrim içi FPS oyunlarının başında gelmektedir. Oyunun ücretsiz ve oyun içi dengelerin eşit sağlandığı çok başarılı bir savaş strateji ve nişan oyunu olarak bilinir. Piyasaya çıktığı tarihten bu yana kadar aldığını güncellemeler ile kendisini geliştirmeyi başarmıştır. Aynı zamanda özellikleri diğer FPS oyunlarına’da öncülük etmeye laik görülmüş.

FPS Nedir?

FPS, saniyelik görüntü sayısına denmektedir. Görüntüleme aygıtının ürettiği çerçeve adı verilen sıralı görünen bir frekanstır. Çevrim içi oyunlarda oyunun cihaza hızlı aktarılması oyuncular için çok önemlidir. Ne kadar hızlı algılanırsa düşmana karşı’da yapılacak hamle o kadar erken başlar.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın