CS GO Güven Faktörü Yükseltme [2020]

CS GO Güven Faktörü Yükseltme [2020]

CS GO Güven Faktörü Yükseltme için yapmanız gerekenleri anlatıyoruz. 2020 yılında oyundaki bu sistem hakkındaki tüm güncel ve bilinmeyenleri öğreneceksiniz.

CS GO Güven Faktörü Yükseltmek için oyunu normal bir oyuncu gibi oynamanız gerekiyor. Yani hileden uzak durun, oyunun yasakladığı hiç bir şeyi yapmayın. Takım veya rakip oyuncuları rahatsız etmeyin veya rekabet sistemini bozacak bir davranışta bulunmayın. Oyunda yeteneksiz bir oyuncu olabilirsiniz fakat bilerek kötü oynarsanız sistem bunu tespit eder ve güven faktörü puanını düşürür.

CS GO Güven Faktörü Nedir?

CS GO Güven Faktörü oyuncuların davranışlarının puanlandığı bir sistemdir. Örneği araba kullanabilmek için bir ehliyet aldınız fakat alkollü araba kullanırken yakalandınız o zaman ehliyetinize el konulur. Veya araba kullanırken emniyet kemeri takmadınız ve yakalandınız bu seferde ceza alırsınız.

CS:GO Güven Faktörü’de böyle bir sistem. Oyuncuların davranışlarını kontrol ediyor ve olumsuz gördüğü noktalarda onlardan puan kırıyor. Azalan güven faktörü puanları’da çeşitli cezalarla oyunculara yansıtılıyor.

CS GO Güven Faktörü Yükseltme

CS GO Güven Faktörü Yükseltme çok kolay bir şey. Sadece oyunda kötü hareketler sergilemeyin ve normal bir şekilde oynayın. Bu sayede puanınız yükselecektir.

CS GO Güven Faktörü Yükseltme
CS GO Güven Faktörü Yükseltme

Maça girdiğiniz zaman küfür eden oyuncular, bilerek kötü oynayanlar veya maç içerisinde takım arkadaşlarını rahatsız eden oyuncuların güven faktör puanları azalır. Eğer bu tarz hareketlerde bulunmaz ve normal bir şekilde maç oynamaya devam ederseniz puanınız artacaktır.

CS:GO sizden fazla bir şey beklemiyor, sadece oyununuzu oynayın ve başka insanları rahatsız etmeyin. Eğer böyle yaparsanız bizde size ceza veririz. Aslında mantık bu kadar basit. Şu kadar maç oynayın, şu kadar kişi öldürün gibi unsurlara takılmayın, tek yapmanız gereken normal bir oyuncu gibi oyunu oynamak.

CS GO Güven Faktörü Yükseltme 2020

CS GO Güven Faktörü Yükseltme 2020 yöntemleri adında oyuncular sürekli yeni yeni maddeler arıyorlar. Gelen güncellemeler ile güven faktörü hakkında düzenlemeler açıklanmıştı fakat bu düzenlemeler ceza puanları ile alakalı. Yani aslında CS GO Güven Faktörü Yükseltme 2020 yılında nasılsa daha önce’de aynıydı. Değişen hiç bir şey olmadı. Yukarıda bahsettiğimiz şekilde oynayarak puanlarınızı yükseltebilirsiniz.

CS GO Güven Faktörü İyileştirme

CS:GO Güven Faktörü İyileştirme (2020)
CS:GO Güven Faktörü İyileştirme (2020)

CS GO Güven Faktörü İyileştirme 2020 isimli hazırladığımız haberi inceleyebilirsiniz. Bu haberde yine güven faktörünü nasıl arttıracağından bahsetmiştik. Ayrıca hangi hareketlerin güven faktörü puanlarınızı düşürdüğünü ve ne gibi cezalar alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

CS GO Nedir?

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) tüm dünyanın adını ezberlediği efsanevi bir çevrim içi FPS oyunudur. Savaş oyunu dediğimiz zaman oyun oynayan ve oynamayan herkesin aklına muhakkak bu oyun geliyor.

CS GO
CS GO

Geliştirdikleri özellikler ve yaptıkları başarılı stratejiler ile sürekli büyümeyi başaran CS:GO üzerinden 8 yıl geçmesine rağmen hala rekorlar kırmayı başarıyor. Özellikle rekabet sisteminde yaptıkları başarılı geliştirmeler ile tüm dünyanın izlediği turnuvalara’da sahip. Böylesine çok oyunculu ve eşit bir oyun üstüne ücretsiz olunca tadından yenmiyor.

9
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.