CS GO Hangi Kasa Açılmalı? (2021)

 CS GO Hangi Kasa Açılmalı? (2021)
Okunuyor CS GO Hangi Kasa Açılmalı? (2021)

CS GO Hangi Kasa Açılmalı? sorusunu 2021 yılı için cevapladık. Bıçak, Silah ve eldiven için en karlı kasa hangisi olduğunu ucuz ve pahalı olarak açıkladık. Oyunda en çok kullandığınız silahlara skin çıkartmayı herkes isteyebilir fakat yatırdığınız paranın çok daha fazlası değerinde özel bıçak, silah veya eldiven skini kazanma olasılığınızın olduğunu söylemek istiyoruz. 5 TL Yatırıp bir skin almak yerine açacağınız kasada 200 TL değerinde bir skin kazanabilirsiniz. Tabi ki kimileri bunu bir şans oyunu olarak görse de sayıların hiç bir zaman bizleri yanıltmayacağını biliyoruz. Matematiksel olarak bizi kara geçirme olasılığı yüksek kasalar ile CS:GO da 1 verip 5 alabiliriz. Bunun detayları ve nasıl yapılacağını sizlere anlatıyoruz.

CS GO Hangi Kasa Açılmalı?

CS GO Hangi Kasa Açılmalı? sorusuna vereceğimiz cevaplar kasa açılma imkanı sunan siteler için geçerlidir. Oyun içerisinde kasa satın alarak açmanın bu kadar da karlı olabileceğini düşünmüyoruz. Verdiğimiz paranın karşılığını verebilecek İnternet siteleri bu yöntemle işimize yarayacak. Sizlere hiç bir siteyi önermiyoruz sadece mantığı anlatacağız.

CS GO Hangi Kasa Açılmalı?
CS GO Hangi Kasa Açılmalı?

Öncelikle yeni kullanıcılara hediye bakiyeler veren ve güvenilir kasa açma sitelerine yoğunlaşın. Her CS:GO Kasa açma sitesinde en çok kazandıran ve ilgi gören kasalarla ilgili bir sayfa bulunmaktadır. İlgi gören kasalar genellikle günün en karlı kasaları olabilir.

Çok fazla para yatırmayın, düşük ücretle size en fazla para edecek eşyayı bırakabilecek kasalarda şansınızı deneyin. Hemde yeni kayıt olduğunuz sitenin sizin kazanma olasılığını yükseltecek bir algoritması varsa buda işinize yarayacaktır. Kesinlikle bu sitelerde çok fazla oynamayın. Kazandığınız zaman bırakmasını bilin, yoksa üzülürsünüz.

CS GO Kasa Simülatörü (Case Simulator) ile önceden açmayı düşündüğünüz kasaları deneyerek şansınızın nasıl olduğunu kontrol edebilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın