CS GO İç İçe Geçme Kodu (2022)

 CS GO İç İçe Geçme Kodu (2022)
Okunuyor CS GO İç İçe Geçme Kodu (2022)

CS GO İç içe geçme kodu sayesinde 2022 yılında dilediğiniz server ve sunucularda bu yöntemi kullanabileceksiniz. Hem eğlence hem de strateji olarak kullanılan bu yöntem oldukça önemlidir. İçerik üreticilerinde kullandığı bu kodlar oldukça popüler olmaya başladı. Eğer sizde bu kod hakkında bilgi sahibi değilseniz ve kafanızda soru işaretleri varsa burada tüm detaylara ulaşabileceksiniz.

Maça girerken CS:GO İç İçe Geçme kodu kullanarak maça hemen başlayabilirsiniz. 2022 yılında bu işe yarar kodu nasıl kullanacağınızı anlattık. Genellikle normal bir eğlence maçına girerken işinize yarayacak bu kod aynı zamanda antrenman maçlarında da gereklidir. Normalde CS:GO geliştiricileri maça başlamadan önce oyuncuların maça ısınarak daha iyi performans almalarını sağlamak için geliştirdi. Fakat normal veya eğlence maçlarında zaten amaç ısınma olduğundan dolayı ekstra bu süreyi beklemek vakit kaybı yaratıyor. Bu yüzden 2022 yılı sonuna kadar işinize yarayacak olan CS:GO Isınma Bitirme Kodunu kullanarak süreyi sıfırlayarak hemen maça başlayabilirsiniz.

CS GO İç İçe Geçme Kodu

CS GO İç İçe Geçme Kodunu aktif hale nasıl getireceğinizi aşağıda anlattık. Aynı zamanda konuyla ilgili merak edilen soruları da cevaplıyoruz. Eğer cevaplanmamış ve merak ettiğiniz bir sorunuz varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

CS GO Isınma Süresi Bitirme Kodu
CS GO İç İçe Geçme Kodu
  • CS GO İç İçe Geçme Kodu: sm_noblock 1 ve mp_solid_teammates 1

Öncelikle CS:GO oyununa giriş yapın, ardından é tuşu ile açılan komut konsolunu açınız. Konsola CS GO İç İçe Geçme Kodu olan “sm_noblock 1 ve mp_solid_teammates 1” kodunu yazıp Enter tuşuna basın. Ardından gireceğiniz maçlarda İç İçe Geçme beklemenize gerek kalmayacaktır.

CS GO İç İçe Geçme Ne İşe Yarar?

CS GO Isınma Süresi Ne İşe Yarar?
CS GO İç İçe Geçme Ne İşe Yarar?

CS GO İç İçe Geçme oyuncuların maça başlamadan önce oyunlara daha çok konsantre olmasını sağlamaktadır. Bir anda maç başlaması oyuncuların ayarlarında oluşabilecek bozukluklar, haritaların tekrar yüklenmesi sırasında oluşacak FPS düşüklüğü gibi bir çok olumsuz etken yaratıyordu. Fakat CS GO İç İçe Geçme ile artık maça başlamadan önce hem aim ısıtabiliyor hem de haritanın yüklenmesiyle daha akıcı bir oyun deneyimi yaşayabiliyoruz. Aynı zamanda maça başlamadan ayarları kontrol etmeyen oyuncular için ekstra bir süre de kalmış oluyor.

CS GO İç İçe Geçme Bitirme Kodu Yasak mı?

CS GO İç İçe Geçme Bitirme Kodu yasak değildir. Herhangi bir hile veya illegal olarak değerlendirilemez. CS:GO geliştiricilerinin oyuncuların seçeneğine bıraktığı bir özelliktir. Gireceğiniz normal ve eğlence maçlarında İç İçe Geçme bitirme kodunu kullanarak hızlıca maça başlayabilirsiniz. Bunu kullanmak yasak olsaydı oyun bu kodu devre dışı bırakırdı.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
1,067 okunma
okunma3601
0 yorum